M4A2 Sherman Mk.III, Dragon 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M4A2 Sherman Mk.III, Dragon 1:35

Postprzez Gregor68 » wtorek, 23 grudnia 2008, 14:42

Witam, przedstawiam Dragonowskiego Shermana III (tzw "sycylijski"). Model robiony z pudła, z dodatkiem bambetli i paru drobiazgów, których zabrakło w zestawie. Wersja jedna z moich ulubionych (z "bagażnikiem") Malowanie pudełkowe. Malowany Modelmasterami i Humbrolami (błąd , ze względu na fatalny pigment, nie należy używać akurat tego co jest pod ręką tylko trzeba iść do sklepu po dobry towar). Gąsienice DS - paski - niestety troszkę za długie, byc może pomogłoby troszkę inne osadzenie koła napinającego. Boczny płaskownik z polistyrenu zamiast z dołączonej blaszki. Pozdrawiam - Grzegorz Kostulski
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Lokalizacja: Torun

Reklama

Re: M4A2 Dragon 1:35

Postprzez Adam Obrębski » wtorek, 23 grudnia 2008, 15:16

Moim zdaniem jest zacny! Gratuluję udanego modelu.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: M4A2 Dragon 1:35

Postprzez imek46 » wtorek, 23 grudnia 2008, 20:08

Fajny ronsonek, bardzo ładne malowanie.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: M4A2 Dragon 1:35

Postprzez Akahoshi » środa, 24 grudnia 2008, 08:54

Ładny... jednak coś mi w nim nie pasuje. Tylko nie wiem czego. Może podwozie za czyste? Nie wiem...
No i bambetle walające się po klapie silnikowej szybko by stamtąd "zniknęły" podczas jazdy.
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: M4A2 Dragon 1:35

Postprzez Salva » czwartek, 1 stycznia 2009, 01:41

Świetny model, ja akurat nie przepadam za przesadnym brudzeniem modeli więc to co zaprezentowałeś bardzo mi się podoba.
Jedyne co przeszkadza to wspomniane już bambetle na płycie silnikowej.
Pozdrawiam, Krzysztof Salwiczek
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Na warsztacie:
Hispano-Nieuport NiD-52 - Azur 1/72
Avatar użytkownika
Salva
 
Posty: 320
Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2008, 16:51
Lokalizacja: Szamotuły

Re: M4A2 Dragon 1:35

Postprzez Gregor68 » sobota, 3 stycznia 2009, 20:15

Dzięki za komentarze. Bambetle , cóż... jeśli pojazd akurat nie jest w ruchu no to powiedzmy, niech tak sobie leżą. Po dodaniu podstawki jakoś to może się uzasadni. Co do brudzenia , to w trakcie robót cały czas model wydawał mi się za czysty i zbyt "zabawkowy" wynikało to chyba z charakteru kamuflażu i sporej ilości kolorowych oznakowań. Myślę, że udało mi się to wrażenie zniwelować i zarazem nie przegiąć, w końcu to nie ukraińskie błota tylko południowe Włochy. Pozdrawiam.
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Lokalizacja: Torun


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości