Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Pan_Cerny » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 10:42

Wchodzę ci ja dziś na stronę sklepu a tu jakoś tak inaczej. Aha, pomyślałem, źle wpisałem adres. Ale nie, logo jest Martoli, znaczy się że to tu.
Bardzo ładne to Danielu jest! Aż odwiedzę Cię dziś w "realu" by pogratulować.
Cieszą mnie zwłaszcza obrazki pudełek, bo tego mi czasem brakowało. Wcześniejszą wersję lubiłem za najlepszą wyszukiwarkę, żaden sklep nie miał tak dobrej. Np. do tej pory nie potrafię się poruszać po Modelcentrum.
A pamiętam jeszcze tę stronę najpierwszą. Masz może gdzieś jej zrzut?
Tymcza!
Marek
Mam zmienne IP i się tego nie wstydzę.
Avatar użytkownika
Pan_Cerny
 
Posty: 563
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 22:58
Lokalizacja: W-wa

Reklama

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez mihe » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 12:38

Ja niestety muszę stwierdzić, że bardziej podobała mi się poprzednia wersja. Ta jest bardzo kolorowa i powiedzmy taka nowoczesna co według mnie wpływa na przejrzystość strony. Tamta była taka jednolita i konkretna. Co nie umniejsza oczywiście mojej sympatii do samego sklepu :D
Serdecznie pozdrawiam Danielu!! ;o)
Pozdrawiam Michał
Obrazek
Avatar użytkownika
mihe
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2008, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez draz » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 12:42

Spradziem. Wcześniejsza wersja moim zdaniem lepsza była. Można było wyszukiwać po skali i wg. większej ilości kryteriów.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 09:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez michal.s » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 17:16

A mnie się tam podoba :)

Danielu, życzę dużo cierpliwości w wysłuchiwaniu tekstów typu "wcześniej było lepiej" sam niejednokrotnie przez to przechodziłem ;o)

PS. Nowy baner reklamowy na forum z tej okazji by Ci się przydał ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 09:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Daniel-Martola » środa, 14 stycznia 2009, 22:24

Panowie, kochani. Sklep odpalony mimo pewnych braków i niedoróbek ale dłużej czekać nie zamierzałem. Wiemy o błędach, cały czas nanosimy poprawki, zmiany. Ma nadzieję że w ciągu kilkunastu dni da się zrobić tak aby było już ok. Sortowanie - wiemy. Będzie możliwość wyboru dokładnego w każdym miejscu a nie tylko ogólnie. Ale wiele wychodzi w praniu... Sklep jest pisany od zera więc błędy mogą być.
Straciliśmy sporo na imporcie starej bazy danych - nadrabiamy teraz. To samo zdjęcia - tych gdzieś nam "odparowało" prawie 1800. Zdjęcia będziemy dodawać sukcesywnie w miarę wolnych rączek :mrgreen:
Logowanie kto był zarejestrowany na starej stronie jest na ten sam login i hasło. W razie kłopotów - pisać plisssss.
Jedno nie uległo i nie ulegnie prędko zmianie: sklep nie jest stanem magazynowym gdyż na dziś jest to nie wykonalne. Trzeba by zatrudnić przynajmniej ze 2 osoby tylko do pilnowania tego i kontroli. Odpada. Są mechanizmy informujące po złożeniu zamówienia, są maile i telefony przed złożeniem :P Tak czy tak dalej się staram abyście byli zadowoleni. Ale jak ktoś chce mnie opierniczyć to we wtorki od 16.30 do 16.35 przyjmuję :lol:

michal.s napisał(a):PS. Nowy baner reklamowy na forum z tej okazji by Ci się przydał

Jeśli będziesz tak miły i zrobisz... :roll: ;o)
Pan_Cerny napisał(a):A pamiętam jeszcze tę stronę najpierwszą. Masz może gdzieś jej zrzut?


A skąd? Toż to lata świetlne temu :mrgreen: Ładna była, robiona w wordzie :mrgreen:

pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 14 stycznia 2009, 23:53

Daniel-Martola napisał(a):A skąd? Toż to lata świetlne temu Ładna była, robiona w wordzie


..bo ty nie szanujesz tradycji i odcinasz sie od korzeni.. nie to co PELTA :>
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Cichociemny » czwartek, 15 stycznia 2009, 00:04

Daniel-Martola napisał(a):
michal.s napisał(a):PS. Nowy baner reklamowy na forum z tej okazji by Ci się przydał

Jeśli będziesz tak miły i zrobisz... :roll: ;o)

Ja nie jestem miły, ale nie chciało mi się robić nic pożytecznego...
Obrazek
Nie krępuj się skrytykować.

Swoją drogą na nowej stronie razi "pikseloza" niektórych obrazków, które są rozciągnięte (np logo).

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):..bo ty nie szanujesz tradycji i odcinasz sie od korzeni.. nie to co PELTA :>

Moje oczy... :lol:
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 18:33

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez michal.s » czwartek, 15 stycznia 2009, 00:08

Konkurencje mi zrobiłeś :P
Propozycja ode mnie :arrow:

Obrazek
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 09:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Salva » czwartek, 15 stycznia 2009, 00:33

Witaj Danielu, bardzo fajna ta nowa szata graficzna. Zdecydowanie zmiana na lepsze.
Mam takie pytanie, dotychczas jak kupowałem to nie logowałem się w sklepie (tak mi się przynajmniej wydaje), zamówienie miało tylko nadane jakieś KSK (praktycznie mój adres meilowy). Teraz się zarejestrowalem, historia zamówień oczywiście czysta. Rozumiem jednak, że zamówienia złożone przed zmianami, takie z dłuższym okresem oczekiwania zachowują ważność, prawda?

Pozdrawiam,
Krzysiek
Pozdrawiam, Krzysztof Salwiczek
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Na warsztacie:
Hispano-Nieuport NiD-52 - Azur 1/72
Avatar użytkownika
Salva
 
Posty: 320
Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2008, 15:51
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 15 stycznia 2009, 00:40

projekt cichociemnego lepszy.. w twoim, micale, za dużo literek.. :P
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Daniel-Martola » czwartek, 15 stycznia 2009, 06:16

Oba fajne. Ale rzeczywiście u Cichociemnego mnie liter. Chyba bardziej pasuje. Ogromnie dziękuję Obrazek Jesteś bardzo miły :P

Salva napisał(a):Mam takie pytanie, dotychczas jak kupowałem to nie logowałem się w sklepie (tak mi się przynajmniej wydaje), zamówienie miało tylko nadane jakieś KSK (praktycznie mój adres meilowy). Teraz się zarejestrowalem, historia zamówień oczywiście czysta. Rozumiem jednak, że zamówienia złożone przed zmianami, takie z dłuższym okresem oczekiwania zachowują ważność, prawda?

Wszystko zachowuje. Nie ma obawy. Tyle że starych zamówień nie ma szansy aby zaimportować do konta. Ale mam je oczywiście.
Swoją drogą na nowej stronie razi "pikseloza" niektórych obrazków, które są rozciągnięte (np logo).

Nic nie jest rozciągnietę, wszystko robione od zera, efekt jaki jest po bokach loga - zamierzony.
.bo ty nie szanujesz tradycji i odcinasz sie od korzeni.. nie to co PELTA :>

Nie byłem u nich od kilku lat, myślałem że już maja inną stronę Obrazek

pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez robmario » czwartek, 15 stycznia 2009, 08:38

Też Danielu gratuluję nowej strony. W starej też przywyczaiłem sie do wyszukiwarki w tamtej formie, ale nowa daje dużo więcej możliwości, jest czytelniejsza i przy okazji bogatsza w informacje. Powodzenia
Jak zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Avatar użytkownika
robmario
 
Posty: 270
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 13:40
Lokalizacja: Lublin

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Cichociemny » czwartek, 15 stycznia 2009, 11:39

Daniel-Martola napisał(a):Oba fajne. Ale rzeczywiście u Cichociemnego mnie liter. Chyba bardziej pasuje. Ogromnie dziękuję Jesteś bardzo miły :P

Nie ma sprawy.

Daniel-Martola napisał(a):Nic nie jest rozciągnietę, wszystko robione od zera, efekt jaki jest po bokach loga - zamierzony.

Sprawdziłem teraz na trzech różnych przeglądarkach (IE7/Fx3/Chrome) i wszystko jest ok. Jak wrócę do domu to sprawdzę, widocznie problem ujawnia się akurat przy mojej konfiguracji.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 18:33

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Daniel-Martola » piątek, 16 stycznia 2009, 06:59

Dziękuję Mariuszu również.
A powiem że już działa sortowanie jak byśmy chcieli i zawężanie wyszukiwania do wymaganego. Doszedł nowy paseczek temu służący.
Pomału do przodu.

pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martola-nowa wersja sklepu internetowego

Postprzez Patterson » piątek, 16 stycznia 2009, 08:49

A tam strona i tak najlepiej pojechać osobiscie ,kto nie z Warszaway dużo traci :mrgreen: Ale nowa stronka się podoba i to bardzo :)
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do polskie sklepy internetowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości