Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Postprzez bonhart » sobota, 9 listopada 2013, 01:08

Pojazd opancerzony firmy Parc Models w skali 1:35.
Pierwszy model w którym zastosowałem tak wiele technik modelarskich. Model zrobiony z części znajdujących się w pudełku, bez żadnych przeróbek ani dodatków. Zrobiony tak jak to przewidział producent.
Inbox i instrukcję tradycyjnie wrzuciłem tu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moja szafa - część już zaczęta, a reszta czeka na swoją kolej.
Moje boje z materią wszelaką
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Masz jakiekolwiek materiały (inboxy, instrukcje, galerie) na temat modeli, zamieść je tutaj na pewno przydadzą się innym modelarzom.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
bonhart
 
Posty: 113
Dołączył(a): wtorek, 16 sierpnia 2011, 09:26

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Postprzez imek46 » wtorek, 3 grudnia 2013, 21:27

Wszystko wygląda bardzo fajnie, tylko te dziurki w reflektorach to co mają znaczyć. Rozumiem, że to żywica. Trochę też koła idą na boki
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Postprzez dkfan » środa, 4 grudnia 2013, 15:56

imek46 napisał(a):Wszystko wygląda bardzo fajnie, tylko te dziurki w reflektorach to co mają znaczyć. Rozumiem, że to żywica. Trochę też koła idą na boki

Domyślam się że to "puste" reflektory, bez szkieł, żarówek, odblaśników....
dkfan
 
Posty: 136
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2013, 16:40

Re: Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Postprzez bonhart » środa, 4 grudnia 2013, 21:11

imek46 napisał(a):Wszystko wygląda bardzo fajnie, tylko te dziurki w reflektorach to co mają znaczyć. Rozumiem, że to żywica. Trochę też koła idą na boki


Dzięki :-) Cały model to plastik. Koła faktycznie się rozchodzą, jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. A dziurki w reflektorach to pewnie tak jak napisał dkfan "puste" reflektory. Jeszcze trochę brakuje mi stażu modelarskiego żeby bawić się w uzupełnianie tego co producent zestawu ominął :->
Moja szafa - część już zaczęta, a reszta czeka na swoją kolej.
Moje boje z materią wszelaką
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Masz jakiekolwiek materiały (inboxy, instrukcje, galerie) na temat modeli, zamieść je tutaj na pewno przydadzą się innym modelarzom.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
bonhart
 
Posty: 113
Dołączył(a): wtorek, 16 sierpnia 2011, 09:26

Re: Armored car Ba-64, Parc Models, 1:35

Postprzez imek46 » czwartek, 5 grudnia 2013, 09:53

Zawsze można coś dobrać, ze starych części po modelach, albo przynajmniej zaszpachlować, żeby ładnej wyglądało.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości