Panzer IV G - Dragon 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez Ostach » środa, 15 stycznia 2014, 13:36

Kolejny stary model, który nie miał galerii. Podczas wojaży antenka się urwała. Całkiem mi się podoba, ale raczej idzie na sprzedaż. Malowanie nie wiem czy fikcyjne czy nie, znalazłem w jednej z publikacji na temat bitwy pod Kurskiem. Rzekomo właśnie stamtąd pochodzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 01:19
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez Marek Jaszczołt » czwartek, 16 stycznia 2014, 11:37

Ostach napisał(a): Malowanie nie wiem czy fikcyjne czy nie, znalazłem w jednej z publikacji na temat bitwy pod Kurskiem. Rzekomo właśnie stamtąd pochodzi.

Brakuje tylko białego słonika koło numeru z tyłu wieży i będzie kurskie.
I'm not lazy... I'm motivationally challenged.(Garfield)
Avatar użytkownika
Marek Jaszczołt
 
Posty: 478
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez Patterson » czwartek, 16 stycznia 2014, 12:23

Bardzo fajny, a kamuflaż świetny. :)
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez author21 » czwartek, 16 stycznia 2014, 13:13

Świetne kamo ! Podglądam, bo mam też 4 G, H w poczekalni. Tylko obejmy na tlumiku bym też skorodował. Skoro tłumik aż tak bardzo skorodował to obejmy też by chwyciło.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 14:00

Re: Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 19 stycznia 2014, 22:12

[quote="Ostach"]Kolejny stary model, który nie miał galerii. Podczas wojaży antenka się urwała. Całkiem mi się podoba, ale raczej idzie na sprzedaż. Malowanie nie wiem czy fikcyjne czy nie, znalazłem w jednej z publikacji na temat bitwy pod Kurskiem. Rzekomo właśnie stamtąd pochodzi.

I mnie się podoba :lol: A skoro idzie na sprzedaż to za ile i dlaczego tak drogo :mrgreen: :idea: :?:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2540
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Panzer IV G - Dragon 1/35

Postprzez Ostach » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 16:36

Miło, że się podoba. Model jest do kupienia na allegro. I taniutki jak barszcz :mrgreen:
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 01:19
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości