Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35

Postprzez Boozy » sobota, 6 czerwca 2009, 12:11

Witam. :mrgreen:
Model to Dragon nr 6301.
Warsztat: http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... 68&start=0
Model dość dobrze się składa. Problem jest tylko w łączeniu wanny z kadłubem, ale do tego przy IV dragona zdążyłem się przyzwyczaić.
Będzie podstawka ale to już w osobnym dziale. Fotki są jakie są jedne lepsze drugie gorsze. Ogólnie model mnie już denerwował bo ciągle albo się coś łamało albo urywało. ;o)

Miłego oglądania:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:
Osobiście model mnie, jako wykonawcy, się podoba (chociaż nie jest wolny od błędów)...
...do kolejnego Panzer IV :twisted: ...
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boozy
 
Posty: 500
Dołączył(a): środa, 26 marca 2008, 18:21

Reklama

Re: Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35

Postprzez rollingstones » sobota, 6 czerwca 2009, 12:32

Bardzo interesujący i prawdziwy efekt przenikania się wilgoci przez błoto na wannie kadłuba. Powiem nawet że zaskakująco dobry.Muszę to sobie skopiować. Brawo Podoba mi się
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35

Postprzez Wolfi » sobota, 6 czerwca 2009, 15:04

tja... fajnie ubłocony. Ale że też Ci sie nie znudził ten ciągły Panzergrau... może następny spróbuj Ausf. h lub j...
Wolfi
 

Re: Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35

Postprzez Boozy » sobota, 6 czerwca 2009, 16:53

rollingstones napisał(a):Bardzo interesujący i prawdziwy efekt przenikania się wilgoci przez błoto na wannie kadłuba. Powiem nawet że zaskakująco dobry.Muszę to sobie skopiować. Brawo Podoba mi się

:oops: Dzięki, ale tak znowu super nie jest. Nie przesadzaj. :D
Wolfi napisał(a):tja... fajnie ubłocony. Ale że też Ci sie nie znudził ten ciągły Panzergrau... może następny spróbuj Ausf. h lub j...

No już troszke się znudził. Następny będzie ausf. B z normandii w dwubarwnym kamuflażu.
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boozy
 
Posty: 500
Dołączył(a): środa, 26 marca 2008, 18:21


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości