Panzer IV J, 1:35 Academy

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panzer IV J, 1:35 Academy

Postprzez słomek » wtorek, 16 czerwca 2009, 22:25

Tym tematem chciałbym się z Wami przywitać. Przedstawiam Wam model wraku czwóreczki znajdującej się na Wzgórzach Golan. Panzer ten brał udział w wojnie sześciodniowej w 1967r.
Zapraszam do galerii:


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj po ''dopieszczeniu'' :D :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
słomek
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 15:19

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Panzer IV 1:35 Academy

Postprzez ewpiga » wtorek, 16 czerwca 2009, 23:07

Przeglądnąłem galerię..i nie wiem co napisać..jest taka, jakby ktoś zaprosił mnie na dobry obiad..zjadłem zupę..czekam.. drugiego dania nie podano. Myślałem, że pierwszą fotką przedstawiasz nam ten model. Szkoda wielka, że nie pokusiłeś się o wykonanie podobnego planu z przedstawionego fotogramu.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Panzer IV 1:35 Academy

Postprzez słomek » wtorek, 16 czerwca 2009, 23:37

(?) nie rozumiem... wykonałem dioramę do tego modelu ale dział jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest dla samych pojazdów - dlatego umieściłem tu fotki samego modelu. Dioramę wraz z modelem zaprezentowałem tutaj: viewtopic.php?f=29&t=7295
Pozdrawiam.
słomek
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 15:19

Re: Panzer IV 1:35 Academy

Postprzez Artek » środa, 17 czerwca 2009, 10:10

Witam

Sam model bardzo mi się podoba. Zrobiony praktycznie kropka w kropkę jak na zdjęciu, czyli w pełni udokumentowany. Sam temat równie egzotyczny co atrakcyjny. ładna rdza i zmęczenie materiału. Ogólnie dobra robota. Co do podstawki to nie przesadzajmy. Trzy krzaki i kilka kamieni jeszcze zwykłej podstawki pod model dioramą nie czyni, więc całkiem spokojnie mógłbyś dać wszystko tutaj :)

Pozdrawiam
Artur "Artek" Żółty
MODEL-HIT>>> Twój nowy sklep modelarski
Avatar użytkownika
Artek
 
Posty: 319
Dołączył(a): wtorek, 5 lutego 2008, 23:38
Lokalizacja: CK miasto Oświęcim


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości