HUMMER M-966 TOW Academy 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

HUMMER M-966 TOW Academy 1:35

Postprzez Maciek » środa, 24 czerwca 2009, 12:42

Ot taki sobie bez fajerwerków. Nie mam siły już go męczyć. Model z pudła.
Jest kilka niedociągnięć, ale ogólny efekt jest... zadowalający. Zacząłem go jeszcze zanim złożyłem M113 i dlatego cieniowanie troszkę gorzej wgląda. Poza tym, wycieraczki już są pomalowane.;)

Mam nadzieję, że chociaż trochę będzie się podobał.
:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam,
Maciek
Maciek
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: HUMMER M-966 TOW Academy 1:35

Postprzez Adam Obrębski » czwartek, 25 czerwca 2009, 14:09

Maciek, pojazd wygląda fajnie, ale jak dla mnie to tylko baza pod dalsze malowanie. Zróżnicowanie kolorów jest bardzo ok, myślę, że pasuje do współczesnych pojazdów, ale o wash (mocniejszy jeśli takowy zrobiłeś już) aż się prosi. Nadałoby to troche życia hummerkowi. Ale ogólnie sam niedawno jeszcze washa nie potrafiłem zrobić, więc wiem jak trudno jest przemóc się i trochę "zużytkować" pojazd, nawet kosztem kretowania... ale warto.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: HUMMER M-966 TOW Academy 1:35

Postprzez Maciek » sobota, 27 czerwca 2009, 14:40

Dzięki za dobre słowo. Cieszę się, że się podoba. ;o)
Co do wash'a to masz rację, ze pewnie dodałby życia. Jednak ciągle nie jest to moja mocna strona i nie mogę się do tego przekonać. Poza tym szkoda mi nabłyszczać cały model tylko dla wash'a, wiedząc że nie odzyska on już takiej matowej powierzchni. Przynajmniej ja nie wiem jak go później zmatowić, aby odzyskał pierwotną "fakturę". :roll:
Maciek
 

Re: HUMMER M-966 TOW Academy 1:35

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 27 czerwca 2009, 22:06

Maciek napisał(a):Jednak ciągle nie jest to moja mocna strona i nie mogę się do tego przekonać. Poza tym szkoda mi nabłyszczać cały model tylko dla wash'a, wiedząc że nie odzyska on już takiej matowej powierzchni. Przynajmniej ja nie wiem jak go później zmatowić, aby odzyskał pierwotną "fakturę". :roll:

Warto, dla testu zrób to zobaczysz, a idealna matową fakture uzyskasz np. lakierem Model-mastera nr 1560.
Akrylowym, nawet MM nie udalo mi sie uzyskac nigdy pełnego matu.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości