Sopwith Camel 1:32 Academy

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Sopwith Camel 1:32 Academy

Postprzez RH » poniedziałek, 22 września 2014, 15:59

Obrazek
No i nowy modelik skończony !
Samolot w barwach dywizjonu 209 z 1918 na którym latal kapitan Artur R.Brown
Być może jest on sprawcą strącenia słynnego Czerwonego Barona dnia 21 kwietnia 1918 roku Zestrzelenie też przypisuje sie piechocie Australijskiej .Jest to jednak wielka niewiadoma .
Arthur Roy Brown urodził się 23 grudnia 1893 w Carleton Place, Ontario.zmarł na atak serca w wieku 50 lat, 09 marca 1944.
ObrazekTeraz troszke o samym modelu.Jest to dość stary i archaiczny model ,no ale z braku innego musimy zadowolić się tym co mamy .
Obrazek
Przyznam sie że za bardzo nie miałem ochoty męczyć sie z przeróbkami ( jak wiadomo takim maniakiem to ja nie jestem ):oops:
bo była by to zmiana w 80 %Postanowiłem że tylko zmienię wnętrze modelu ,które tutaj nie przypomina orgianłu w 100%.
jeszcze zmieniłem detale na zewnątrz kadłuba (dokładnie to wyloty łusek i te dwie wystające rurki z boku .W originale to były jakieś dwie rurki stożkowe .Troszkę zeszlifowałem zbyt uwydatnione żeberka .I jeszcze zrobilem nowe wlewy paliwa
Wnętrze przerobione pokazane na fotka ,które dołączam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koniec tego mękolenia czas na konkretne zdjęcia :banan: :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości