Kingtiger DML 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Kingtiger DML 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 22 sierpnia 2009, 15:59

prosto z pudła, warsztat tutaj: http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=8011, a tu pożądniejsze fotogramy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez NIEDZWIEDZ » niedziela, 23 sierpnia 2009, 09:54

Wszystko spoko,tylko dociśnij tego zwierzaka do podstawy bo odleci.
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 23 sierpnia 2009, 13:57

myślisz, ze w zmarzniętą ziemię wbił by się głębiej?
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez spiton » niedziela, 23 sierpnia 2009, 19:35

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):myślisz, ze w zmarzniętą ziemię wbił by się głębiej?

Myślę, że znacznie głębiej ,-)) Jeśli zostawił ślady, to znaczy że ta zamarznięta ziemia to jednak nie beton ;-))
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez marder4 » wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:15

Witam.Dlaczego ten KT nie ma Zimmeritu ?
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez _iceboy » wtorek, 25 sierpnia 2009, 21:59

Jakoby zimmerit można przeboleć, naciągnąć i jakąś opowiastkę wyczarować, to rudordzawych wydechów i zapasowych ogniw gąsienic po max 4 czy daj boże 5 miesiącach służby nigdy nie zrozumiem :? . Tak ładnie umalowany model a tak go rdza psuje :?
Avatar użytkownika
_iceboy
 
Posty: 987
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:22
Lokalizacja: Konin/Warszawa

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez marder4 » wtorek, 25 sierpnia 2009, 22:02

Raczej nie da się naciągnąć,bo z tego co mi wiadomo to wszystkie KT z wieżą Porsche właśnie go miały.
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez peter » środa, 26 sierpnia 2009, 12:08

Więc uznajmy że to jest model z serii What IF?. Niemcy wyprodukowały jeszcze jeden egzemplarz KT Porshe i nie dali na nim zimmeritu. A rdza jest dlatego że gąsienice i tłumiki zostały wykorzystane z innego KT który nie mógł kontynuować walki. Ot i moja opowiastka :)
peter
 

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez marder4 » środa, 26 sierpnia 2009, 12:15

Owszem,wyprodukowali taki ,prototyp V1 ,tylko że on nigdy nie brał udziału w walce.
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez _iceboy » środa, 26 sierpnia 2009, 14:35

peter napisał(a):Więc uznajmy że to jest model z serii What IF?. Niemcy wyprodukowały jeszcze jeden egzemplarz KT Porshe i nie dali na nim zimmeritu. A rdza jest dlatego że gąsienice i tłumiki zostały wykorzystane z innego KT który nie mógł kontynuować walki. Ot i moja opowiastka :)



No myślę że jeśli to jest inny KT :mrgreen: który jeszcze krócej walczył powinien mieć jeszcze mniej rdzy :mrgreen:
Avatar użytkownika
_iceboy
 
Posty: 987
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:22
Lokalizacja: Konin/Warszawa

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez klajus » środa, 26 sierpnia 2009, 16:41

marder4 napisał(a):Owszem,wyprodukowali taki ,prototyp V1 ,tylko że on nigdy nie brał udziału w walce.


Ale on nie wyglądał tak jak model Kamila...
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 13:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez Akahoshi » środa, 26 sierpnia 2009, 17:03

_iceboy napisał(a):(...) to rudordzawych wydechów i zapasowych ogniw gąsienic po max 4 czy daj boże 5 miesiącach służby nigdy nie zrozumiem (...)?

Ale tu nie trzeba nic rozumieć. Tu się po prostu trzeba do modeli Kamila przyzwyczaić. Przeglądnij Jego tematy warsztatowe, to zauważysz, że wszędzie tak robi. Po prostu to jego styl. Nie zawsze realistyczny, ale za to efektowny :mrgreen:
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez Tomek91 » środa, 26 sierpnia 2009, 17:25

Witam. Bardzo podoba mi się wyżej przedstawiony model. Bardzo lubię prace Kamila za jego indywidualny styl jaki prezentuje na forum. I tak jak powiedział prędzej Akahoshi do modeli Kamila trzeba się przyzwyczaić. Jednym się podobają innym nie.O gustach się nie dyskutuje :mrgreen: .Pozdrawiam.
Tomek91
 

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez marder4 » środa, 26 sierpnia 2009, 18:24

klajus napisał(a):
marder4 napisał(a):Owszem,wyprodukowali taki ,prototyp V1 ,tylko że on nigdy nie brał udziału w walce.


Ale on nie wyglądał tak jak model Kamila...

Zgadza się .
Model na bardzo wysokim poziomie,techniki malowania i wykończenia super.Natomiast w takiej postaci pojazd po prostu nie istniał.
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kingtiger DML 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 26 sierpnia 2009, 23:26

model w takiej postaci zaistniał w wyobraźni zleceniodawcy. nie kryję, ze materializacja jego skrytych fantazji była priorytetem.
oczywiście mozemy się umówić, ze na przyszłośc będe przy kazej galerii wypisywał jakie błedy i zaniechania w swoich modelach popełniłem, ale ja jednak czekam aż ktoś mnie zaskoczy czymś, z czego nie zdaję sobie sprawy.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Następna strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości