E 100 - Trumpeter

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

E 100 - Trumpeter

Postprzez KubaRo95 » środa, 7 stycznia 2015, 14:51

Jak w tytule, setka z dorobionym zasobnikiem i pancerzem na wieży, kamo znalezione w internecie na jakims niemieckim tanku ( także projekt typu '46).
Pojazd piękny w swojej bryle na szerokich trakach wyglada jak mercedes sls :D . Co do sklejalności, hmmmm.... chyba nie napotkałem większych problemow,
jedyną wadą jest mocowanie wież :cry:, tzn. jej brak, wieżę po prostu się kładzie na okrągłą wypustkę, ale łatwo można sobie z tym poradzić dorabiając 2-3 haczyki :banan: . Podsumowując, zapraszam do komentowania i oceniania :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz pare fot dla ukazania potężności tej maszyny :roll:

Obrazek
Obrazek Obrazek

I z podobnym gabarytowo młodszym o jakieś 50+ lat kumplem :cool:

Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 7 stycznia 2015, 22:46 przez KubaRo95, łącznie edytowano 1 raz
KubaRo95
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2014, 17:05

Reklama

modele polskich samolotów

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez Axel1st » środa, 7 stycznia 2015, 18:10

KubaRo95 napisał(a):Pojazd piękny w swojej bryle na szerokich trakach wyglada jak mercedes sls :D

Jest moc, piękna maszyna.
Model też mi się podoba, choć napisy na wieży troszkę rażą swoją ostrością i świeżością, ale to moje osobiste odczucie. No i ta mała literówka w nazwie producenta :P
Warsztat: Szyłka 1:35, T-55AM 1:35
Pozdrawiam Paweł Koseda
http://www.plasticscalemodels.blogspot.com

Grupa Modelarska Valkyria Grudziądz
https://web.facebook.com/grupamodelarskavalkyria/
Avatar użytkownika
Axel1st
 
Posty: 606
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 12:02
Lokalizacja: Grudziądz

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez spiton » środa, 7 stycznia 2015, 19:40

Sylwetka tego czołgu jest super. Model bardzo fajny. Te notatki kredom trochę sztucznawe, ale i tak mi się podoba.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez KubaRo95 » środa, 7 stycznia 2015, 20:33

Wrócę do domu to poprawie i styram napisy. Cieszę się, że spotykam się z dobrym słowem na temat modelu. :mrgreen:
KubaRo95
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2014, 17:05

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez piotr dmitruk » środa, 7 stycznia 2015, 22:14

Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez KubaRo95 » środa, 7 stycznia 2015, 22:50

Przepraszam, wstyd mi :oops:
KubaRo95
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2014, 17:05

Re: E 100 - Trumpeter

Postprzez spiton » środa, 7 stycznia 2015, 23:13

KubaRo95 napisał(a):Wrócę do domu to poprawie i styram napisy. Cieszę się, że spotykam się z dobrym słowem na temat modelu. :mrgreen:


Nie chodzi oto, ze sa za mocne. Tylko nie wszystkie maja sens. Na przydład "opis" jak zamocować dyngsy pod ogniwa gąsienic jest OK. Ale już jakieś oznaczenia wyciec zakładek pancerza nie. Podobnie uwaga o obniżeniu osłon dalmierza, jest moim zdaniem bez sensu. Pewne korekty można na takim etapie wnosić, czy nawet używać powierzchni czołgu jak zeszytu. Takie rzeczy często się zdarzają inżynierom, czy technikom. Ale zasadnicze wymiary i elementy nie podlegają już korektom na tym etapie.Pisze to, bo widzę, że robiąc te "notatki" Myślałeś.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości