Panther ausf. F

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panther ausf. F

Postprzez Rayl » niedziela, 15 marca 2015, 17:41

Witam, to moja pierwsza galeria na tym forum. Jest to model, który dawno, dawno temu zacząłem tworzyć. Projekt mocno ewoluował i zamiast malowania stricte s-f obrałem opcję najbardziej prawdopodobnego malowania dla Panthery F, jeśli ta weszłaby do produkcji - fabryczny kamuflaż Daimler Benza, który to jako pierwszy miał się podjąć produkcji wariantu ausf. F.
Patrząc po swoich modelach w mojej opinii jest to najlepszy projekt, jaki wykonałem, ale to tylko moje zdanie ;o) .

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Rayl
 
Posty: 344
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 09:26

Reklama

Re: Panther ausf. F

Postprzez JagdPanther » wtorek, 17 marca 2015, 21:13

Wklejone pod złym kątem uchwyty ;o)

Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 17 marca 2015, 21:30 przez JagdPanther, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
JagdPanther
 
Posty: 346
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2011, 13:41

Re: Panther ausf. F

Postprzez Rayl » wtorek, 17 marca 2015, 21:40

Części wkleiłem poprawnie :) . Widoczne na zdjęciu niewłaściwe ułożenie spowodowane jest nadłamaniem elementów wynikłym podczas transportu modelu. Przystępując do robienia zdjęć nie zauważyłem tego jedynie łańcuch udało mi się naprostować. Blok mający zabezpieczyć czołg w pudełku nie spełnił zadania :evil: .
Avatar użytkownika
Rayl
 
Posty: 344
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 09:26

Re: Panther ausf. F

Postprzez JagdPanther » wtorek, 17 marca 2015, 21:42

Aha no to rozumiem i przepraszam. Szkoda że się uszkodził ponieważ model na prawdę jest świetny. ;o)
Avatar użytkownika
JagdPanther
 
Posty: 346
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2011, 13:41

Re: Panther ausf. F

Postprzez Rayl » wtorek, 17 marca 2015, 21:55

Byto kosztował moją pantherę w sumie trzy elementy :cry: ... naprawimy :mrgreen:
Pawle, lepsze zdjęcia będą. Może jeszcze w tym tygodniu ;o)
Avatar użytkownika
Rayl
 
Posty: 344
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 09:26

Re: Panther ausf. F

Postprzez Marek Jaszczołt » środa, 18 marca 2015, 14:37

Taki bzdet - osłona głowy na wewnętrznej stronie włazu dowódcy była pokryta skórą :arrow: czarną lub ciemno brązową.
I'm not lazy... I'm motivationally challenged.(Garfield)
Avatar użytkownika
Marek Jaszczołt
 
Posty: 478
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panther ausf. F

Postprzez Rayl » czwartek, 19 marca 2015, 09:01

Masz rację Marku:
Obrazek

Sprawa wygląda jednak tak, iż widoczna na powyższym zdjęciu, nazwę ją "poduszka" wygląda nieco inaczej niż to co umieścił od spodu włazu Dragon :-/ . Próbowałem skorygować ten element nieco szlifując i lepiąc "poduszkę" z Magic Sculpa jednak efekt był daleki od tego co widnieje na powyższym zdjęciu - muszę jeszcze dużo ćwiczyć z Magic Sculpem. Na szczęście w zestawie Dragona są dwa włazy więc postanowiłem zamontować drugi, a umieszczone od spodu okrągłe "coś" potraktować jako metalową płytę i machnąć na jasno dla kontrastu z resztą włazu ;o).
Avatar użytkownika
Rayl
 
Posty: 344
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 09:26


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości