1/35 Renault FT-17 MENG

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

1/35 Renault FT-17 MENG

Postprzez Mateusz Sakowicz » piątek, 17 lipca 2015, 01:26

Rzadko udaje mi się skończyć jakiś model, ale ostatnio wyjątkiem od reguły stał się dobrze znany Renault FT-17. Zestaw zrobiony bez wnętrza, wymalowany w barwach przypominających czołg w Muzeum WP, tyle, że trochę nadszarpnięty przez działania bojowe. Kolory mocno dyskusyjne (mam tego świadomość), bo bardziej z września 1939 aniżeli z 1920. Cóż, mieszałem "na oko" i takie są tego mieszania rezultaty. Oznaczenia z ręki, w związku z brakiem kalek do pojazdu 'Mars' na rynku (chyba nikt jeszcze takich nie wypuścił...). Dodałem łańcuch i mocowanie dodatkowego ogniwa gąsienicy na burcie. Przepraszam za jakość zdjęć, ale nie potrafiłem zrobić lepszych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam,

Mateusz
Avatar użytkownika
Mateusz Sakowicz
 
Posty: 86
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 17:53

Reklama

Re: 1/35 Renault FT-17 MENG

Postprzez rhinoceros » piątek, 17 lipca 2015, 06:30

Mateuszu,
Model bardzo, ale to bardzo przyzwoity.
Włożyłeś weń dużo serca i umiejętności.
Istotnie- brudzenie (szczególnie gąsienic) jeszcze można uzupełnić.
Kolorystyka również zbytnio nie razi. Równie dobrze radzisz sobie z powierzchniami kamuflażowymi jak i zardzewiałym tłumikiem.
Model robi bardzo dobre wrażenie.
Według mnie za zdjęcia też nie musisz przepraszać. Można nad nimi jeszcze popracować.
Masz u mnie duży plus!
Pozdrawiam serdecznie.
ZTS Lublin- to lubię!
Lubelskie Spotkania Modelarskie- Team!
Avatar użytkownika
rhinoceros
 
Posty: 423
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2009, 21:07

Re: 1/35 Renault FT-17 MENG

Postprzez mysiek13 » sobota, 18 lipca 2015, 09:41

Bardzo ładny czołg Ci wyszedł , fajne ślady zużycia mi sie bardzo podoba:) gratulacje :) a podstawkę jakaś mu zrobisz? nie zostawiaj go na takiej desce ;)
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 15:23


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości