OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 17 listopada 2007, 12:46

tak na szybciocha... z gąskami z rpm.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez rzelu » sobota, 17 listopada 2007, 13:19

Ech Kamilu, chyba jakieś raty spłacasz...
www.ostfrontminiature.blogspot.com
Avatar użytkownika
rzelu
 
Posty: 528
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:16
Lokalizacja: Dziki Zachód

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 17 listopada 2007, 13:22

nie, poprostu miałem potrzebe skonczenia czegos, bo za dużo sie zrobiło modeli 'prawiegotowych', a te w nadmiarze mają działanie mocno deprymujące
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Jarek Gurgul » sobota, 17 listopada 2007, 16:48

Ciekawy patent z tymi okopconymi, opalonymi, odartymi z farby, obmytymi mieszanką zapalającą* przednimi płytami. Za to duży 'plus'. Reszta modelu w tonacji 'Kamil Standard' ;o) .

Przy okazji, gdyby ktoś budował tego T-26/OT-134 i zależało by mu na zgodności z oryginałem, to powinien wiedzieć, że stożkowa wieża z Mirage'a jest kompletnie skopana. Nie mówię nawet o zdetalowaniu, ale przede wszystkim o wymiarach. Jest za długa o jakieś 4 mm i za wąska o 3 mm. Razem daje to proporcje nijak nie przystające do rzeczywistości - wieża modelu przy oryginalnej wygląda jak jamnik przy mopsie.

http://rkkaww2.armchairgeneral.com/gall ... M39_up.jpg
http://rkkaww2.armchairgeneral.com/gall ... M38_1a.jpg
http://rkkaww2.armchairgeneral.com/gall ... T_26_4.jpg

Jarek

*niepotrzebne skreślić
Ostatnio edytowano sobota, 17 listopada 2007, 16:57 przez Jarek Gurgul, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6029
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 17 listopada 2007, 16:56

..nie tylko wieża.. modelu lepiej nie przykładać do planów, bo można sie całkowicie zniechęcic..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Jarek Gurgul » sobota, 17 listopada 2007, 17:06

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):... modelu lepiej nie przykładać do planów...

Lepiej nie...

Ale kadłub i układ jezdny jest skąd 'pożyczyć' - Zviezda (choć też nie jest idealny). Z wieżą natomiast dużo gorzej - chcesz mieć dobrą - 'zrób se sam'.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6029
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Komar » wtorek, 27 listopada 2007, 19:03

I znowu fajny modelik pana Kamila mam jednak mała uwagę:
tłumni mało okopcony na wylocie a za dużo rdzy a druga to gąsienica zapasowa na błotniku nie powinna się tak świecić bo wygląda jak świeżo odlana z odlewni.
Komar
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Te-ofil » niedziela, 2 grudnia 2007, 17:29

Brawo!! Kolejny model wykonany tą samą techniką, bez, nawet minimalnych, zmian. Ogólnie...zero postępu. To taki styl czy może potrzeba rynku?
Ps. Już widzę jak Kamilek (jak go niektórzy pieszczotliwie nazywają...czyżby jakieś kółko wzajemnej adoracji?)) zaczyna się pieklić jak mały rozwścieczony rosomak :lol:
Te-ofil
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:06

a jak wygląda mały rozwścieczony rosomak ? bo nie chciał bym cie rozczarowac..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Te-ofil » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:13

Jak wygląda? Mało ważne. Chodziło mi o Twą. Bo już miałem, swego czasu, do czynienia z Twymi kwiecistymi wypowiedziami, gdy tylko ktoś śmiał Cię skrytykować. Zresztą..być może zauważyłeś, że nie rosomak jest tu sednem sprawy a delikatna nuda jaka wkrada sie w Twe prace. Pamiętaj, że brak progresu jest regresem.
Te-ofil
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:28

Te-ofil napisał(a):Pamiętaj


..nie da rady.. mam kiepską pamięć

bedziesz mi przypominał jak by co?
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Te-ofil » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:30

Cóż... nie licz na mnie. Przykro mi. Hihi. Śmieję się, bo sposób Twej rozmowy/ dyskusji, absolutnie nie uległ zmianie: czepianie się słówek i omijanie sedna sprawy to Twoja domena. Hahhahaha
Te-ofil
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Yantom » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:54

Pax, Pax, między chrześcijany. Fakt, że modele KFS można bez problemu rozpoznać spośród innych modeli, ale ostatnie czołgi z I wś znacznie odbiegają od normy "Kamil Standard". A poza tym jak wynikało z relacji w TV KFS jest "komercyjnym " zakręconym modelarzem budującym taśmowo dla jak tam było Texasu czy jakoś tak.
Avatar użytkownika
Yantom
 
Posty: 843
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 13:13
Lokalizacja: Granowo

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » niedziela, 2 grudnia 2007, 19:32

Te-ofil napisał(a): omijanie sedna sprawy


a co jest sednem?

zaskocz mnie..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: OT-134/ T26-C Mirage 1/35

Postprzez ewpiga » niedziela, 2 grudnia 2007, 21:57

Te-ofil napisał(a):Brawo!! Kolejny model wykonany tą samą techniką, bez, nawet minimalnych, zmian. Ogólnie...zero postępu. To taki styl czy może potrzeba rynku?
Ps. Już widzę jak Kamilek (jak go niektórzy pieszczotliwie nazywają...czyżby jakieś kółko wzajemnej adoracji?)) zaczyna się pieklić jak mały rozwścieczony rosomak :lol:

To rozumiem pierwsze zdania wpisu konkretna wypowiedź na temat przedstawionego tu modelu. Reszta gadki to czysto ludzka prowokacja. Kamil przedstawia modele do, których nas już przyzwyczaił, on sam tego nie zamierza zmieniać. Twoje pytanie w dyskusji powinno brzmieć: o ów sens eksperymentów malarskich, które prawi Kamil czy jest zasadne ? Zresztą cała technologia malowania zmienia się dość radykalnie, przez co przyzwyczajenia niektóre w odwzorowywaniu śladów eksploatacji zaczynają być odbierane jako nudne, tego się nie zmieni. Nie jest tajemnicą, że w naszym środowisku forumowym zaczynają następować nieuniknione podziały, rodzące konflikty i animozje. Wiele z tych nieporozumień bierze się z różnych sposobów patrzenia na modelarstwo. Trzeba też pokazać coś „swojego” co prowadziło by do dalszej konstruktywnej dyskusji oraz krytyki. Wciskanie wiersza: o rozwścieczonych rosomakach to chyba nie na tym forum.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Słubice


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości