M1A1 Abrams, 1:35 Tamiya

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M1A1 Abrams, 1:35 Tamiya

Postprzez Nadgi » środa, 10 sierpnia 2016, 18:03

Witam,
Jest to mój pierwszy post i można powiedzieć pierwszy model jaki zrobiłem. Uprzedzam że nigdy nie miałem doświadczenia z farbami modelarskimi, aerografami, itp., tak więc dopiero uczę się jak to jeść :D
Przeglądnąłem wiele tematów z ww. modelem aby podpatrzyć to i owo i o to taki efekt mi wyszedł. Bardzo proszę o ocenę, krytykę i porady co poprawić na co zwrócić uwagę.
Trochę z obiciami przesadziłem, gdzieniegdzie nie potrzebnie je zrobiłem, pigment za jasny dobrałem do brudzenia gąsienic, a właściwie eksperymentowania z ich brudzeniem oraz nie wszędzie wyszlifowany jest ładnie plastik oraz zaszpachlowany.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
Nadgi
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 sierpnia 2016, 20:57

Reklama

modele polskich samolotów

Re: M1A1 Abrams, 1:35 Tamiya

Postprzez Kapitan_Kurt » środa, 10 sierpnia 2016, 19:20

Czołem
Jak na pierwszy model to wygląda całkiem ładnie. Fakt przesadziłeś trochę z obiciami (w niektórych miejscach wygląda, jakby ktoś w szale wpadł tam z młotkiem) i pigment trochę za jasny, ale praktyka czyni mistrza. :mrgreen: Jeżeli pojazd był na pustyni to wieża też powinna być lekko przykurzona. :)
Sztuka jest sztuka.
Avatar użytkownika
Kapitan_Kurt
 
Posty: 64
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lutego 2016, 15:20
Lokalizacja: Ząbkowice Śl

Re: M1A1 Abrams, 1:35 Tamiya

Postprzez Nadgi » środa, 10 sierpnia 2016, 21:12

Zawsze jakieś wnioski z budowy wyciągnie się i następnym razem poprawi ;)
Dobre porównanie z tym młotkiem :D
Wolałem wieży nie brudzić póki co żeby nie zepsuć totalnie wszystkiego, z czasem pewnie będę kombinował ;)
Avatar użytkownika
Nadgi
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 sierpnia 2016, 20:57


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości