Su-22 Hobby Boss 1/48

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Su-22 Hobby Boss 1/48

Postprzez MIRO » piątek, 2 marca 2018, 20:19

A oto i mój zawodnik

Obrazek

Ponieważ to konstrukcja radziecka dostanie nieco dopingu. Jako ruskie sterydy wystąpią tablice Yahu, rurki i lufki Mastera i pasy Eduarda. Na koszulce będzie nosił numer 3713 kobyły z 40 ELT ze Świdwina.

Obrazek

Rury to dla mnie terra incognita, więc z całą pewnością będę prosił o pomoc.
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 09:36
Lokalizacja: Opole

Reklama

Re: Su-22 Hobby Boss 1/48

Postprzez Arcturus » sobota, 3 marca 2018, 10:53

Ambitnie... Fajnie zobaczyć, że coś jednak walczysz :)
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2074
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 19:07
Lokalizacja: Chrobacya

Re: Su-22 Hobby Boss 1/48

Postprzez MIRO » niedziela, 4 marca 2018, 10:19

Arcturus napisał(a):Ambitnie...

Raczej wprost przeciwnie. Biorąc pod uwagę prostotę, czy wręcz prostactwo, tak pierwowzoru jak i modelu jest szansa, że się wyrobię.
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 09:36
Lokalizacja: Opole

Re: Su-22 Hobby Boss 1/48

Postprzez MIRO » piątek, 9 marca 2018, 16:50

Raport słowny. Blachy Yahu za diabła nie pasują do modelu HB. Były robione pod Kinetica i różnice sięgają kilku milimetrów. Pozostanę więc przy tym, co dał HB.
Mam już pierwsze z serii obiecanych pytań. Czy kokpit i wnęki oraz golenie podwozia były malowane tą samą farbą? I druga rzecz - podwieszenia. Czy ktoś dysponuje schematem możliwych podwieszeń stosowanych w naszym lotnictwie? Podwieszenia dodane do modelu nie porażają różnorodnością a ich jakość jest, jaka jest. Będę więc musiał dokupić coś z żywic, a nie chciałbym nakupić czegoś, co nie będzie mi potrzebne. Marzy mi się w cholerę 100 kilogramowych bomb i do tego 2 R-60. Taki zestaw najbardziej mi pasuje do uroczej przaśności suczki. Tylko, czy taka konfiguracja jest możliwa?
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 09:36
Lokalizacja: Opole

Re: Su-22 Hobby Boss 1/48

Postprzez MIRO » środa, 13 czerwca 2018, 15:11

Wciąż walczę :mrgreen: ale mam pytanie dotyczące malowanie belek w Su-22. Chodzi o te zaznaczone na zdjęciu

Obrazek

To aluminium, czy co? Na zdjęciu nie ma belki wielozamkowej do przenoszenia bomb, ale za info o jej malowaniu będę również wdzięczny. Więcej fotek tutaj http://www.primeportal.net/hangar/luc_colin3/su-22m4_fitter/index.php?Page=6
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 09:36
Lokalizacja: Opole


Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości