Oficer 3. regimentu kirasjerów w redingocie - 54 mm...

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Oficer 3. regimentu kirasjerów w redingocie - 54 mm...

Postprzez Marcin M. » sobota, 3 marca 2018, 10:07

...Pegaso Models. W oczekiwaniu na następne straszno-śmieszne figurki, pomalowałem pierwszą ludzką. Malowana VGC, Pactrą, AK, Citadelami.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pozdrawiam, Marcin.
Marcin M.
 
Posty: 112
Dołączył(a): sobota, 4 lipca 2015, 13:42

Reklama

Re: Oficer 3. regimentu kirasjerów w redingocie - 54 mm...

Postprzez PatrykK. » wtorek, 27 marca 2018, 11:20

Mi się bardzo podoba. Co do oczu to jak je malowałeś? Małym pędzlem? Też ostatnio robiłem pierwsze swoje figurki i miałem problem z oczyma, a twoje wyglądają o niebo lepiej.
PatrykK.
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 23 marca 2018, 11:50

Re: Oficer 3. regimentu kirasjerów w redingocie - 54 mm...

Postprzez Marcin_Matejko » wtorek, 27 marca 2018, 11:44

Fajnie ci wyszedł ten "krasnal", szczególnie podoba mi eis ten skórzany płaszcz.
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1335
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 21:56
Lokalizacja: Świdnica

Re: Oficer 3. regimentu kirasjerów w redingocie - 54 mm...

Postprzez Marcin M. » wtorek, 27 marca 2018, 16:50

PatrykK. napisał(a):Mi się bardzo podoba. Co do oczu to jak je malowałeś? Małym pędzlem? Też ostatnio robiłem pierwsze swoje figurki i miałem problem z oczyma, a twoje wyglądają o niebo lepiej.


Oczy maluję zawsze tak samo, wypróbowałem to na krasnalach i jestem zadowolony z efektu. Zaczynam od twarzy, jak jest już jako tako podmalowana maluję białka - kreska rotten white albo jakiegoś innego, lekko złamanego. Igłą strzykawkową 0.7 mm (szara końcówka) zaznaczam źrenice, dziab mu w oko i gotowe. W tę dziurkę zapuszczam odrobinkę transparentnej zielonej, niebieskiej itp. (Tamiya bardzo dobra!), farba która wpłynie w dziurkę jest ciemniejsza i robi za źrenicę.

Marcin_Matejko napisał(a):Fajnie ci wyszedł ten "krasnal", szczególnie podoba mi eis ten skórzany płaszcz.


Choroba, teraz się zastanawiam, czy redingot był skórzany?...
Marcin M.
 
Posty: 112
Dołączył(a): sobota, 4 lipca 2015, 13:42


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości