Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez Mecenas » czwartek, 28 czerwca 2018, 17:52

Po raz kolejny w tej zabawie mam przyjemność ogłosić wyniki oraz laureatów części konkursowej. W rolę jurorów oceniających modele mogli wcielić się wszyscy uczestnicy forum oddając głos poprzez ankiety. Czas na oddanie głosów upłynął we wszystkich ankietach dzisiaj tuż po godzinie 18.00. Poniżej przedstawiam wyniki głosowań.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom we wszystkich kategoriach. W niektórych przypadkach rywalizacja była zacięta do ostatniej chwili a o zajęciu poszczególnych miejsc decydowały pojedyncze głosy co świadczy moim zdaniem o wysokim poziomie ukończonych prac.

Samoloty 1/72
1 miejsce - Krzysiek Kowalik za model PZL P.7A, zdobywając 27 z 80 oddanych głosów (34%)
2 miejsce - Krzysiek Kowalik za model PZL 23B Karaś, zdobywając 19 z 80 oddanych głosów (24%)
3 miejsce - Astarott za model Fokker E.V, zdobywając 16 z 80 oddanych głosów (20%)
4 miejsce - Flyzloty za model Boeing 738 „Józef Piłsudski”, zdobywając 15 z 80 oddanych głosów (19%)
5 miejsce - Mac Eyka za model N.A. B-25D Mitchell Mk.II, zdobywając 3 z 80 oddanych głosów (4%)

Samoloty 1/48
1 miejsce - Vierbein za model Albatros D.III Oeffag, "Leda z łabędziem", zdobywając 28 z 86 oddanych głosów (33%)
2 miejsce - xmald za model PZL P.11c "66 Skalski", zdobywając 27 z 86 oddanych głosów (31%)
3 miejsce - Dude za model Fokker D.VII, zdobywając 16 z 86 oddanych głosów (19%)
4 miejsce - Dark Wing za model MiG-29, zdobywając 8 z 86 oddanych głosów (9%)
5 miejsce - Krzysiek B za model Hawker Hurricane Mk I "RF*F", zdobywając 5 z 86 oddanych głosów (6%)
6 miejsce - Kendzior za model Morane Saulnier MS 406 C.1, zdobywając 2 z 86 oddanych głosów (2%)

Pojazdy 1/72
1 miejsce - Arcturus za model T-55, zdobywając 30 z 51 oddanych głosów (59%)
2 miejsce - Mecenas za model Renault FT-17, zdobywając 21 z 51 oddanych głosów (41%)
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez Łukasz_K » czwartek, 28 czerwca 2018, 18:05

Gratulacje dla zwycięzców, szczególnie dla Krzyśka, który gdyby zdążył złożyć 3 model zajął by pewnie całe pudło ;o)
Bardzo serdecznie dziękuję za oddane głosy na mój model, nie spodziewałem się tak dobrego wyniku, dzięki!
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez HubertKendziorek » czwartek, 28 czerwca 2018, 20:47

Za oba głosy z serca dziękuję :)
Gratulacje dla zwycięzców!
Zabawa była świetna, obiekt do kolejnego konkursu zamówiony (Wielka Wojna to dla mnie modelarska terra incognita, nie miałem w składziku niczego odpowiedniego - czytaj: bez naciągów :), będzie więc czołg).

Pozdrawiam
Hubert
Zapraszam na mój blog modelarski: Kendzior's Way
Avatar użytkownika
HubertKendziorek

Ukraina
 
Posty: 2111
Dołączył(a): wtorek, 19 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez xmald » czwartek, 28 czerwca 2018, 22:12

Wielkie gratulacje dla zwycięzców! Szczególnie dla Vierbeina za Albatrosa - piękna miniatura, uważam że w pełni zasłużenie wygrałeś. To teraz panowie szykujcie szmatopłaty, czołgi i inne wynalazki ;o)
Avatar użytkownika
xmald

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 1847
Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2011, 08:33

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez DUDE » piątek, 29 czerwca 2018, 06:09

dziękuje za oddane głosy i gratuluje wygranym!
bawimy się dalej i to jest dobra informacja :lol:
pozdrawiam
D
Obrazek
Avatar użytkownika
DUDE

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 581
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 10:44
Lokalizacja: Bemowo

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez Vierbein » piątek, 29 czerwca 2018, 17:48

Dzięki za oddane głosy. Swoją drogą, wszystkie modele prezentowały wysoki poziom modelarski i poruszały ciekawe historycznie tematy, więc każdy inny rezultat byłby tak samo zrozumiały. Ale jak to mówią, vox populi - vox draculi!
Tymczasem szpeje na konkurs pierwszowojenny dojechały, zatem szykujcie się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PORTFOLIO
"The nice thing about P.C.10 is nobody can prove you wrong"
Avatar użytkownika
Vierbein

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 290
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2012, 09:57
Lokalizacja: znowu Stambuł

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez Krzysiek Kowalik » niedziela, 1 lipca 2018, 23:26

Również gratuluję wszystkim. Dziękuję za głosy. Co do swoich modeli szczerze powiem, że wynik P.7a jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Obstawiałem, że Karaś wypadnie od niej lepiej, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Jak znajdę chwilę przerwy przy klejeniu Beaufightera dorobię hak do P7ki i zamieszczę dokładniejsza galerię nie robioną już w taki pospiechu.
Avatar użytkownika
Krzysiek Kowalik

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 948
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 09:12
Lokalizacja: Zabierzów

Re: Ogłoszenie zwycięzców wyłonionych w ankietach.

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 31 sierpnia 2018, 21:17

Przeglądając http://aircraftresourcecenter.com/ zauważyłem, że w oznaczone na tej stronie biało- czerwoną flagą Święto lotnictwa Polskiego, nie było tam żadnego modelu polskiego samolotu. A można tam prosić o wystawienie galerii w konkretny dzień, co modelarze z wielu krajów wykorzystują, celebrując swoje święta. Korzystając z tego, że mamy tutaj cały wachlarz modeli polskich samolotów, chciałbym zaproponować, aby autorzy zgłosili swoje modele na ARC na dzień 11 listopada. Oczywiście wszyscy inni chętni również.
Stulecie, to chyba niezłą okazja.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do 1918-2018 - Konkurs z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości