Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warszawie

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez cooper69 » poniedziałek, 3 września 2018, 14:09

Może we własnej, jedynej słusznej piaskownicy nie ma nikogo poza potencjalnymi klientami?

Jednym słowem kwadratura koła się robi :roll:
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 862
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 10:47
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez Atlis » poniedziałek, 3 września 2018, 14:56

Z chęcią włazisz na tę piaskownicę nawet kiedy powszechnie wiadomo, że byłeś za błazna dla tamtejszej administracji...

Koleś puścił ogłoszenie, nie dorabiajmy do tego historii.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez skarga » poniedziałek, 3 września 2018, 16:55

Atlis... nikt ci nic nie każe. Znalazło się kilku gości którzy maja ochotę o czymś i o kimś pogadać. Nie podoba ci się temat? Nie czytaj, nie pisz... A co do błaznowania. Nie mam żadnych relacji z tamtejsza i tutejszą administracją ale odnoszę wrażenie że mógłbyś poprzestać na swojej osobie a znalazł byś tu znacznie więcej userów niż tam administratorów, którzy ciebie mają za nazwijmy to - "bardzo zabawnego faceta".
skarga
 
Posty: 340
Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:34

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez Atlis » poniedziałek, 3 września 2018, 17:35

Wolę być dla dużej ilości userów "zabawnym" facetem niż skargą. Facetem, który jast znany tylko z tego, że go wywalili z MW bo rozmawiał z Solo. :-D
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez KR77 » poniedziałek, 3 września 2018, 17:40

Może się ktoś zReflectuje i powstaną warsztaty modelarskie na Słowacji pod okiem miszcza Atlisa ;o)
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez Atlis » poniedziałek, 3 września 2018, 17:43

Czemu akurat na Słowacji?
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez RAV » poniedziałek, 3 września 2018, 17:50

Wracając do ogłoszenia...

Reflect napisał(a):...osoby z Wrocławia oraz z Warszawy, która miała by ochotę odmienić swoją zwykłą robotę na pracę życia!

Ile płacicie i jak długi czas zatrudnienia proponujecie, że komukolwiek opłaci się rzucać dla Was "zwykłą robotę"?

A w ogóle, to przy określeniu "praca życia" brakuje mi jakiegoś przymiotnika.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez fragles » poniedziałek, 3 września 2018, 18:54

RAV napisał(a):Wracając do ogłoszenia...


Wracając do ogłoszenia, zdaje się, że nie doczekasz się odpowiedzi na swoje pytania.

Reflect napisał(a):W razie pytań uprzejmie proszę pisać


Zgodnie z powyższą uprzejmą prośbą dałem się nabrać i publicznie zadałem trzy proste pytania. I co? I nic.
Ten wpis wygląda po prostu na zwykły trolling. I to chyba by było tyle podsumowania.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez KR77 » poniedziałek, 3 września 2018, 19:10

fragles napisał(a):
Reflect napisał(a):W razie pytań uprzejmie proszę pisać


Zgodnie z powyższą uprzejmą prośbą dałem się nabrać i publicznie zadałem trzy proste pytania. I co? I nic.


London to nie Lądek - na odpowiedź trzeba trochę poczekać :mrgreen:
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez skarga » poniedziałek, 3 września 2018, 19:54

Czy tu wywalają za pytanie do z Atlis'a? Bo rozmawiać się nie da :)

Londyn? Takie miasto w Anglii? To co nie mówicie! To się trzeba kierowniczki zapytać kiedy odpowiedz będzie.
skarga
 
Posty: 340
Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:34

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez KR77 » poniedziałek, 3 września 2018, 21:29

RAV napisał(a):Wracając do ogłoszenia...

Reflect napisał(a):...osoby z Wrocławia oraz z Warszawy, która miała by ochotę odmienić swoją zwykłą robotę na pracę życia!

Ile płacicie i jak długi czas zatrudnienia proponujecie, że komukolwiek opłaci się rzucać dla Was "zwykłą robotę"?
A w ogóle, to przy określeniu "praca życia" brakuje mi jakiegoś przymiotnika.


Jeżeli nawet Kolega RAV ma obiekcje co do treści ogłoszenia - coś musi być na rzeczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez golf czarny » poniedziałek, 3 września 2018, 23:22

BTW jest jakaś luka w tego typu inicjatywach jak modelarnie, warsztaty. Nie mówię tu o MDk-ach czy szkołach, bo to jeszcze że dałoby się ogarnąć dla dzieciaka. Ale przecież czterdziestolatek, który ma problem lokalowy, merytoryczny i może najmniej ale sprzętowy szuka miejsca poza domem,żeby sobie w jakiejś dającej się zaplanować powtarzalności posklejać, podłapać coś u doświadczonych albo nauczyć się używania sprzętu bardziej skomplikowanego to za cholerę w dużym mieście 3mieście nie znajduje. Więc jak sobie obejrzałem fb to pozazdrościłem Poznaniowi. Oczywiście będą rady bierz sprawy w swoje ręce. Nic z tego hinduska bogini nie jestem. Mam tylko dwie, zajęte innymi sprawami. Chciałbym móc przyjść, zapłacić, posklejać. A nie mam gdzie.
golf czarny
 
Posty: 136
Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 13:01

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez Łukasz_K » wtorek, 4 września 2018, 10:16

golf czarny napisał(a):BTW jest jakaś luka w tego typu inicjatywach jak modelarnie, warsztaty. Nie mówię tu o MDk-ach czy szkołach, bo to jeszcze że dałoby się ogarnąć dla dzieciaka. Ale przecież czterdziestolatek, który ma problem lokalowy, merytoryczny i może najmniej ale sprzętowy szuka miejsca poza domem,żeby sobie w jakiejś dającej się zaplanować powtarzalności posklejać, podłapać coś u doświadczonych albo nauczyć się używania sprzętu bardziej skomplikowanego to za cholerę w dużym mieście 3mieście nie znajduje. Więc jak sobie obejrzałem fb to pozazdrościłem Poznaniowi. Oczywiście będą rady bierz sprawy w swoje ręce. Nic z tego hinduska bogini nie jestem. Mam tylko dwie, zajęte innymi sprawami. Chciałbym móc przyjść, zapłacić, posklejać. A nie mam gdzie.


Ale model można złożyć, pomalować i uteplać na pierdylion sposobów, a jak ten opłacony randomowy instruktor z łapanki będzie stosował ulubione dla siebie techniki, narzędzia, chemię które tobie w żaden sposób nie będą odpowiadały to takie warsztaty to będzie progres czy regres?

Z 2 strony idea regularnego spotykania, na zasadzie klubu modelarskiego w danym mieście, gdzie modelarze o różnym stopniu zaawansowania prezentują swoje techniki/narzędzia/warsztat i wymieniają się doświadczeniami, bardziej do mnie przemawia.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez golf czarny » wtorek, 4 września 2018, 18:17

Nie chciałbym prowadzić dyskusji o tym czego nie ma. Ale nie mam obaw. Nie jestem dzieciakiem , który przychodzi do mdk-u albo do kółka w szkole i robi z tego co instruktor wybierze. Ale skoro wiem, że tamiya (x,xf) się dobrze maluje np na MTL ,a nauczyłbym się podobny efekt robić pactrą to byłby postęp. A gdybym malował wciąz Tamiyą też byłoby dobrze, co nie?
Ale nie o miszcza mi chodzi ale o miejsce.
Trochę mnie aż zdumienie przytkało, ile jest miejsc gdzie ludność miast i wsi realizuje swoje pasje instytucjonalnie ( siłki, baseny , koła gospodyń wiejskich, chórymęskie/żeńskie/nijakie, szkoły tańca wszelakiego , brydż itd.itp) a w dziedzinie prac ręcznych czegoś takiego brak.
golf czarny
 
Posty: 136
Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 13:01

Re: Praca w Warsztatach modelarskich w Wrocławiu oraz Warsza

Postprzez Mecenas » wtorek, 4 września 2018, 19:11

golf czarny napisał(a):Ale nie o miszcza mi chodzi ale o miejsce.
Trochę mnie aż zdumienie przytkało, ile jest miejsc gdzie ludność miast i wsi realizuje swoje pasje instytucjonalnie ( siłki, baseny , koła gospodyń wiejskich, chórymęskie/żeńskie/nijakie, szkoły tańca wszelakiego , brydż itd.itp) a w dziedzinie prac ręcznych czegoś takiego brak.

Poszukaj w Googlach po haśle "męska szopa".
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości