M.S. 406 Hasegawa (W.K.W.G) 1/72

(...-08.04.2009)

Re: M.S. 406 Hasegawa (W.K.W.G) 1/72

Postprzez Artur Rzepka » poniedziałek, 16 marca 2009, 22:20

Witam.
Szlag by to trafił. Właśnie odkrylem kolejne zastosowanie dla zmywacza wamodu. Jak ktoś chce sobie wytrawić blachę na plastiku to polecam nie przykładać się zmycia "cudownej substancji" z modelu. Efekt gwarantowany :x . Przed chwilą oglądam model i zauważyłem, że jeden z pasów na skrzydle jest uszkodzony. A właśnie, co do kabinki (znów zapomniałem zrobić zdjęcia), to tylnia część jest dziwnie oprofilowana, środkowa za krótka a przód.... A przód to wogóle nie pasuje :? .

Obrazek

Obrazek

mam taki plan, żeby napisać maila do Parta wzwiązku z prośbą o przysłanie nowej części
Ostatnio edytowano wtorek, 7 kwietnia 2009, 19:51 przez Artur Rzepka, łącznie edytowano 1 raz
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 15:02
Lokalizacja: W-wa

Reklama

modele polskich samolotów

Re: M.S. 406 Hasegawa (W.K.W.G) 1/72

Postprzez Artur Rzepka » wtorek, 7 kwietnia 2009, 19:45

Ale mam dzisiaj szczęście :mrgreen: . Nie dość, że przyszła do mnie dzisiaj paczka z owiewkami vacu (gdyby nie kolega Frosty, to pewnie nie miałbym żadnych szans na ukończenie modelu. Jeszcze raz wielkie dzięki!) to dostałem maila od Parta. Prawdopodobnie będę miał nowy pas (hmm... teraz to już potrzebne są dwa pasy, bo chciałem zrobić przeszczep części z dołu płata do dobrej połowy zepsutej {pewnie bardzo logicznie to brzmi :P } no i organ się nie przyjął, a właściwie ta stara osłabiona część się jeszcze bardziej "ukruszyła" :-/ ).
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 15:02
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia strona

Powrót do Wielki ;) Konkurs Wielkiego Gonza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość