Tiger I 1:35 Italeri - Front Wschodni + Diorama

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Tiger I 1:35 Italeri - Front Wschodni + Diorama

Postprzez MarchewaNH » piątek, 4 kwietnia 2008, 16:13

Do tego można dopisywać różne ideologie. Chociażby taka pierwotna która sie pojawiła że przy zaatakowaniu pojazdu z KMu załoga spanikowała. Kierowca zjechał na pobocze a jakiś Hans siedzący obok upuścił papierosa na dokumenty które wiózł, wszystko spadło na ziemie a cała ekipa w panice uciekła z pojazdu. Może i przesadziłem z tym węglem na tylnym siedzeniu ale mogę powiedzieć że siedzący z tyłu Klaus podczas ucieczki wylał wodę którą pił na siedzenie przez co materiał był wilgotny i nie zajął się ogniem( Dodać można że wiatr wiał w stronę szyby a zaraz po pożarze spadł deszcz) ..... :P

W każdym razie to jest mój pierwszy tak zniszczony pojazd. Z następnym będę bardziej odważny przy zniszczeniach
MarchewaNH
 

Reklama

Re: Tiger I 1:35 Italeri - Front Wschodni + Diorama

Postprzez MarchewaNH » środa, 9 kwietnia 2008, 22:39

W okolicach przednich siedzeń rozrzuciłem trochę odłamków rozbitej szyby a na dwóch chciałem za imitować krew. Eksperymentowałem z kolorem krwi od czerwono-czarnego do czerwono-rdzawego a wyszło trochę jak cegła:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tutaj zdjęcia oderwanego reflektora i glonów które wepchnąłem pod błotnik, ale spokojnie one czekają na malowanie.
Obrazek
Plandeka która może nie wygląda przekonywająco ale czeka na suchy pędzel i eksperymenty z washem. Nie wiem czy dodawać jeszcze takie kawałki tej plandeki po bokach żeby tworzyły taki łuk... Chyba jednak tak zostanie,ale co do koloru pasków też pewny nie jestem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu od du... tylnej strony
Obrazek


Jutro wrzucę zdjęcia dioramy
MarchewaNH
 

Re: Tiger I 1:35 Italeri - Front Wschodni + Diorama

Postprzez MarchewaNH » poniedziałek, 14 kwietnia 2008, 21:11

Prace trwające od 26.7.07 do 13.4.08 zostały zakończone. Efekt końcowy jest jaki jest. Ja jestem z niego zadowolony.. A co wy sądzicie? Zapraszam do tego tematu w Galerii:
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?p=26647&sid=c74920d1ebbcfcaae34fa101cafa9454#26647
MarchewaNH
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron