Valentine, Maquette 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Valentine, Maquette 1:35

Postprzez Kamil K. » niedziela, 16 marca 2008, 21:32

W ramach trenngu postanowiłem poćwiczyć trochę robienie kamuflażu zimowego - tak wyszło, że trafiło na model Maquette. Plan był taki żeby sprobować zrobić mocno zużyty kamuflaż - ocenę jak wyszło pozostawiam Wam.
Ogólnie to kleił się przyjemnie, nie wliczając układu jezdnego, bo to akurat tragedia. mimo szczerych chęci i tak nie jest najlepiej. Środkowe koła napinające byłem zmuszony dorobić samemu, bo zestawowe "coś się nie udały" - były koślawe i bez środka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do oceny.
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:52
Lokalizacja: Kielce

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Valentine

Postprzez Smigi » niedziela, 16 marca 2008, 21:44

Pięknie sie prezentuje :D tylko do kół sie nie mogę przekonać , dla mnie trochę za brudne, ale to tylko moje osobiste odczucie . Co do kamuflażu to mogłeś gdzieś zrobić kawałki białej farby (płaty białej farby) .
Smigi
 

Re: Valentine

Postprzez kazio » środa, 19 marca 2008, 22:31

Środkowe koła napinające byłem zmuszony dorobić samemu, bo zestawowe "coś się nie udały" - były koślawe i bez środka.


"To" nie są kołą napinające, tylko rolki podtrzymujące tudzież koła jezdne.
kazio
 
Posty: 180
Dołączył(a): niedziela, 20 stycznia 2008, 00:18
Lokalizacja: Posen

Re: Valentine

Postprzez Adam Obrębski » środa, 19 marca 2008, 23:29

Jedyne do czego mógłbym sie przyczepić to chyba krzywa koncówka lufy. Nie wiem, czy to tak tylko na zdjęciach, czy w rzeczywistości też, a może moje oczy siadają?:)
A poza tym to modelik robi bardzo miłe wrażenie i podoba mi się.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Valentine

Postprzez Kamil K. » środa, 19 marca 2008, 23:43

kazio napisał(a):To" nie są kołą napinające, tylko rolki podtrzymujące tudzież koła jezdne.

Racja, moja pomyłka.
A co do lufy, to na zdjęciach widać rzeczywiście "coś" od dołu - jeśli o to Ci chodzi - to też zobaczyłem dopiero na zdjęciach i już poprawiłem.
Dzięki za komentarze.
Avatar użytkownika
Kamil K.
 
Posty: 508
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:52
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości