[In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

[In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez skala72 » sobota, 11 lutego 2012, 00:38

Zawartość pudła modelu PT-91 "Twardy" w wersji exportowej do Malezji. Model (rewelacyjnie) wykonany jest w 100% z żywicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapomniałem zrobić zdjęcie lufki, sorry, ale jest również rewelacyjna :super:
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez Sherman » sobota, 11 lutego 2012, 01:33

Sprzedaliśmy Malezji czołgi robione od zera czy liftingowany szrot z Naszej wspaniałej armii?
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez skala72 » sobota, 11 lutego 2012, 01:44

Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez Sherman » sobota, 11 lutego 2012, 12:37

W takim razie w opisie jest błąd bo zapis nazwy powinien być PT-91Ex a nie PT-71 Ex 'Twardy' co sugeruje że jest to ex-Twardy, spisany ze stanu WP i sprzedany dalej. :>
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez n.lukasz » niedziela, 12 lutego 2012, 16:03

Sherman napisał(a):W takim razie w opisie jest błąd bo zapis nazwy powinien być PT-91Ex a nie PT-71 Ex 'Twardy' co sugeruje że jest to ex-Twardy, spisany ze stanu WP i sprzedany dalej. :>


Ex jest bodajże oznaczeniem od nazwy export. w opisie nie figuruje ex-Twardy czyli jest dobry.
n.lukasz
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 15 lutego 2011, 19:25

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez mysiek13 » czwartek, 16 lutego 2012, 10:58

A ja mam jedna uwagę do sposobu prezentacji modelu. Skala 72 pisze o "rewelacyjnym" wykonaniu modelu... A ja tu widzę na dobrych fotkach rażące "nadlewki" żywicy na wiekszości elementów :P :-/ :?

Szczerze mówiąc TOLOLOKO jest drogim producentem modeli żywicznych (porównując z MARS, ARMO/Jadar a nawet Balatonem, Modeltransem, DOC models, ARMORY czy Wespe...) i mogliście się postarać zrobić zdjęcia marketingowe i wprowadzać do obrotu oczyszczone modele...

Wiem, że żywice traktuje się jako wyzwanie dla doświadczonych modelarzy, ale za 170pln to wypadałoby chociaż nie wciskać takich niechlujnych nadlewek...
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 822
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: [In-Box] - PT-91 Ex "Twardy" (Malezja) - TOLOLOKO 1/72

Postprzez skala72 » piątek, 24 lutego 2012, 09:05

mysiek13 napisał(a):Szczerze mówiąc TOLOLOKO jest drogim producentem modeli żywicznych (porównując z MARS, ARMO/Jadar a nawet Balatonem, Modeltransem, DOC models, ARMORY czy Wespe...) i mogliście się postarać zrobić zdjęcia marketingowe i wprowadzać do obrotu oczyszczone modele...


Płaci się za jakość i ilość części. Przesadzasz trochę, ale masz prawo do tego.

mysiek13 napisał(a):Wiem, że żywice traktuje się jako wyzwanie dla doświadczonych modelarzy, ale za 170pln to wypadałoby chociaż nie wciskać takich niechlujnych nadlewek...

Wychodzę z założenia, że nie wprowadzamy klienta w błąd i nie pokazujemy zawartości pudła po wypicowaniu odlewów. Osobiście mogę powiedzieć, że nie stanowi to problemu początkującemu modelarzowi.


PS. Jak masz ochotę to zapraszam do ofisa (czyt. biura) zobaczysz Twardego i inne modele żywiczne i plastikowe na żywo - gwarantuję że zmienisz zdanie. Jest tego trochę więc zarezerwuj sobie ok. 1h. na oglądanie.
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości