VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

(24.01.2011-09.05.2011)

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » środa, 3 sierpnia 2011, 09:51

RAV napisał(a):... Ja akurat zacząłem prace nad modelem, którym zamierzam wystartować w Krakowie w klasie Vintage. Będzie to zestaw z 1981 roku, zrobiony "z pudła" (zgodnie z zasadami konkursu). Tylko malowanie zrobię współczesnymi metodami. Ale co to konkretnie będzie, to zobaczycie w Krakowie (jeśli wszystko dobrze pójdzie). A jeśli zdążę, to machnę jeszcze drugi, z lat siedemdziesiątych.


RAV, no nie bądź taki! - Zdradź nam, co to będzie :!: :!: :!:

Wiem także, że Krzysiek (Drabik) wybiera się do Jaworzna. Czy ktoś jeszcze wybiera się na konkursy w kategorii VINTAGE :?: :idea:
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez drabik » środa, 3 sierpnia 2011, 10:41

JGucwa napisał(a): Wiem także, że Krzysiek (Drabik) wybiera się do Jaworzna. Czy ktoś jeszcze wybiera się na konkursy w kategorii VINTAGE :?: :idea:


Się chce wybrać - a to jak na razie jest wielka różnica. Wszystko zależy od Jego Łaskawości Kierownika, który w stosunku do mnie różne humory miewa. Druga rzecz - z czym ja miałbym tam jechać, coby z podkulonym ogonem nie wracać? A tak zupełnie poważnie - warto pojechać spotkać już poznanych a jeszcze nie poznanych - poznać :mrgreen:
Avatar użytkownika
drabik
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 30 lipca 2010, 09:35

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » czwartek, 4 sierpnia 2011, 20:48

Stan na chwilę obecną (lakier jeszcze mokry - Humbrol 78):

Obrazek

Obrazek

Wygląda dużo lepiej niż wcześniej :mrgreen: :lol: .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Grzegorz2107 » czwartek, 4 sierpnia 2011, 21:45

JGucwa napisał(a):
Wygląda dużo lepiej niż wcześniej :mrgreen: :lol: .


Słyszałem kiedyś taką kwestię w prosektorium, po częściowo udanym zabiegu tanatokosmetycznym ;o)
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Jaho63 » czwartek, 4 sierpnia 2011, 21:55

Grześ, aleś Ty złośliwy. :lol: Przecież pacjent jeszcze żyje! Chory, ale żyje!
Nie no żarty żartami, ale jak widzisz Jarku, oglądających masz dużo. :)
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13

Grzegorz2107 napisał(a):Słyszałem kiedyś taką kwestię w prosektorium, po częściowo udanym zabiegu tanatokosmetycznym ;o)


Fakt, lecz ja jeszcze nie skończyłem :lol:
Gdzieś-kiedyś słyszałem, że prawdziwego mężczyznę rozpoznaje się po tym, jak kończy :mrgreen: :lol:


Jaho63 napisał(a):Grześ, aleś Ty złośliwy. :lol: Przecież pacjent jeszcze żyje! Chory, ale żyje!
Nie no żarty żartami, ale jak widzisz Jarku, oglądających masz dużo. :)


Oglądających mam dużo - to fakt! Pytanie tylko, ilu mi kibicuje :idea: :?:

P.s.
Janusz, dziękuję za oszklenie do Jaka - doszło dzisiaj. Dzisiaj też dostałem "nowego" Jaka z Plastyka i myślę, że wykorzystam parę elementów z tego zestawu. Jak to się mówi: Jaków nigdy dość (tak jak spitfire'ów).
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez drabik » piątek, 5 sierpnia 2011, 11:22

JGucwa napisał(a):Dzisiaj też dostałem "nowego" Jaka z Plastyka i myślę, że wykorzystam parę elementów z tego zestawu. Jak to się mówi: Jaków nigdy dość (tak jak spitfire'ów).


:P Gdzieś od Kogoś, nie dalej jak jakieś ze dwa miesiące nazad, słyszałem, że żadnych modeli w tym roku... Kto to mógł gadać... :P Jaras - nie pamiętasz kto to mówił?

Żebyś miał się dodatkowo z czego pośmiać - zaliczyłem kolejną Wielką Wtopę z Antosiem;)
Avatar użytkownika
drabik
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 30 lipca 2010, 09:35

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » piątek, 5 sierpnia 2011, 11:56

drabik napisał(a):...Gdzieś od Kogoś... słyszałem, że żadnych modeli w tym roku... Jaras - nie pamiętasz kto to mówił?


Bez bicia ( ;o) ) przyznaję się, że twierdziłem, iż na razie nie będę kupował żadnych modeli, ale ... to chyba taki nałóg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez drabik » piątek, 5 sierpnia 2011, 14:24

JGucwa napisał(a): Bez bicia ( ;o) ) przyznaję się, że twierdziłem, iż na razie nie będę kupował żadnych modeli, ale ... to chyba taki nałóg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .


To przyznaj się, coś jeszcze oprócz tego Jaczka kupił? Bo nie uwierzę, że tylko jego :P
Avatar użytkownika
drabik
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 30 lipca 2010, 09:35

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Pafko » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:38

drabik napisał(a):
JGucwa napisał(a): Bez bicia ( ;o) ) przyznaję się, że twierdziłem, iż na razie nie będę kupował żadnych modeli, ale ... to chyba taki nałóg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Mam to samo...mówię sobie, że więcej nie kupię...ale mniej tym bardziej :mrgreen: .
Pozdrawiam, Paweł.
Avatar użytkownika
Pafko
 
Posty: 517
Dołączył(a): poniedziałek, 8 września 2008, 20:58
Lokalizacja: Oleśnica k/Wrocławia

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Milos Varak » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:42

Każdy z nas chyba tak ma :lol:. Ja, jak przechodzę kolo modelarskiego to się czuję jak narkoman na głodzie :mrgreen:.
Milos Varak
 

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Pafko » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:49

Milos Varak napisał(a):Każdy z nas chyba tak ma :lol:. Ja, jak przechodzę kolo modelarskiego to się czuję jak narkoman na głodzie :mrgreen:.

Sorki za OT....myślałem, że jest coś ze mną nie w porządku. Czyli jestem normalny? :mrgreen:
Pozdrawiam, Paweł.
Avatar użytkownika
Pafko
 
Posty: 517
Dołączył(a): poniedziałek, 8 września 2008, 20:58
Lokalizacja: Oleśnica k/Wrocławia

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » sobota, 6 sierpnia 2011, 08:03

drabik napisał(a):To przyznaj się, coś jeszcze oprócz tego Jaczka kupił? Bo nie uwierzę, że tylko jego :P


Dobra, przyznaję się: śmigłowiec H-1 made in PZW Siedlce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 08:41

Niestety - muszę przerwać prace nad modelami, albowiem ... z okazji rocznicy ślubu zabieram małżonkę na parę dni do Muszyny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

P.S.
Piwniczki proszę mi nie ruszać! ;o) - to do Tych, którzy się odgrażali :lol: :lol: :lol: ;o) .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez drabik » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 09:08

JGucwa napisał(a):Niestety - muszę przerwać prace nad modelami, albowiem ... z okazji rocznicy ślubu zabieram małżonkę na parę dni do Muszyny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .


No, no - radosnego wyjazdu życzę! Bardzo fajny pomysł rocznicowy... Tam się poznaliście?

A o piwniczkę się nie martw, wraz z inszym amatorem jej zawartości mogę jej strzec przed wścibskimi oczętami :twisted:
Avatar użytkownika
drabik
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 30 lipca 2010, 09:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Vintage, czyli wspomnień czar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości