Jackson w strumieniu. Francja 1944 / 1:35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Jackson w strumieniu. Francja 1944 / 1:35

Postprzez artuzet » środa, 4 czerwca 2014, 02:40

Witam!
Ponownie wracam do modelarstwa ;o) po kolejnej długiej przerwie (tym razem może na dłużej). Dioramka z M36 Jacksonem którego w końcu postanowiłem skończyć. W wątku warsztatowym viewtopic.php?f=16&t=22522&start=0 można zobaczyć jak wyglądał wcześniej i w jakim stanie go zostawiłem nieukończonego. Jest to pierwsza diorama, pierwsze sensownie pomalowane figurki i pierwszy czołg. Ogólnie dużo kombinowania, próbowania technik, wyszło jak wyszło, ale jestem zadowolony z ukończonego projektu. Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
artuzet
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Jackson w strumieniu. Francja 1944 / 1:35

Postprzez Adamerio » wtorek, 10 czerwca 2014, 21:10

Jak na pierwszą dioramę to bardzo dobrze, jedynie co mi się nie podoba to woda ;o)
Avatar użytkownika
Adamerio
 
Posty: 311
Dołączył(a): czwartek, 17 kwietnia 2014, 09:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jackson w strumieniu. Francja 1944 / 1:35

Postprzez artuzet » czwartek, 12 czerwca 2014, 00:43

Dzięki! Miło coś takiego przeczytać, człowiekowi chce się dalej coś tworzyć. Woda robiona po taniości z silikonu sanitarnego bezbarwnego i to bez żadnych prób tylko od razu na podstawkę :mrgreen: Na żywo wygląda troszkę lepiej, ale nie jest to mistrzostwo świata hhehe. Z samego materiału widziałem że można wodę całkiem fajnie zrobić, ale jednak wprawa by się przydała. Z chęcią zapoznałbym się jeszcze z czyimiś opiniami.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
artuzet
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jackson w strumieniu. Francja 1944 / 1:35

Postprzez Korowiow » piątek, 27 czerwca 2014, 21:33

Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na dodatkowe wyposażenie. Sam zawsze robię takie smaczki. Zadbaj o szczegóły wykonania - bądź bardziej staranny - coraz bardziej przy każdej nowej pracy a będzie dobrze. Potencjał jest.
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości