P-40 B Airfix 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

P-40 B Airfix 1/72

Postprzez zegeye » czwartek, 25 lutego 2021, 22:34

No to wrzucę co swojego co by Tomek (abtb) mógł też sobie poużywać ;o)
Z pudła. Niestety po zdjęciu masek z wiatrochronu okazało się że pojawił się tam niespodziewany ''mróz'' od CA. Trudno muszę z tym żyć ;o) ....acha tak wiem mam pitota od ''anglika''. Zmienię to w wolnej chwili.... (albo i nie :P )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1702
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 15:03
Lokalizacja: warszawa

Reklama

Re: P-40 B Airfix 1/72

Postprzez abtb » piątek, 26 lutego 2021, 07:51

zegeye napisał(a):No to wrzucę co swojego co by Tomek (abtb) mógł też sobie poużywać


To, niestety Zbychu tak nie działa. Na takie coś to trzeba sobie zasłużyć :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Jak widać niewiele się te nasze samoloty różnią. Najważniejsza różnica jest taka, że twój się błyszczy a mój nie :P

A poza tym twój to tak mi się wydaje zrobiony jest na stan "miesiąc po przybyciu do jednostki" a mój na "pół roku i po ostrym strzelaniu"
I chyba warto zaznaczyć, że ze mnie doopa nie fotograf :P

Tak już na marginesie to mogłeś wydać tych parę złociszy na lufy, pitota i celowniki. Kilka zł a model dużo zyskuje.
A model jest zrobiony w twoim delikatnym stylu (jak wiele poprzednich) i ja to szanuję i mi się nawet podoba. P-47 postaram się zrobić na twój styl. Tak dla eksperymentu. 8-)
abtb

Zimna Wojna 1
 
Posty: 1240
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 08:43
Lokalizacja: Bielsk Podlaski


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości