Jako iż na finiszu prac przy 105mm armacie z Afv jestem, powoli otwieram kolejny watek warsztatowy jak w temacie, 20mm Flak 38 plus przyczepa do transportu.


Wyrób firmy Tristar.
Dla zainteresowanych linka do porównania z wypustami Dragona Tamiya oraz Italerki na PMMS http://www.perthmilitarymodelling.com/reviews/vehicles/flak38/flak38.htm
Dwa obchody:
http://www.primeportal.net/artillery/carl_dennis/20mm_flak_38/
http://svsm.org/gallery/20mm_flak38_family
W zamierzeniu od początku do końca model ma być z pudełka zbudowany, ale nie wiem czy mi się to uda. Mimo iż już w pudle wygląda Bd, ładne zdetalowanie, nawiercona lufa, wypychacze w miejscach łatwo dostępnych i nie przesadnie duże, zero jamek skurczowych się dopatrzyłem.
Więc jeśli mnie nie poniesie przy budowie, to nie będzie Alu lufy, uchwytów z drutu czy innych większych bądz mniejszych przeróbek jeśli się czegoś dopatrze.
Pzdr













