XXVII Ogólnopolski Przegląd Modelarstwa Redukcyjnego (W-Wa)

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

XXVII Ogólnopolski Przegląd Modelarstwa Redukcyjnego (W-Wa)

Postprzez Krzysiek Oniśk » piątek, 27 lipca 2012, 11:27

Muzeum Techniki NOT
oraz
Klub Miłośników
Modelarstwa
Redukcyjnego
„Pancelot”

Wzorem lat ubiegłych Muzeum Techniki oraz Klub Miłośników Modelarstwa Redukcyjnego „Pancelot” organizują na przełomie 2012 i 2013 r. XXVII Ogólnopolski Przegląd Modelarstwa Redukcyjnego, na którym prezentowane będą modele samolotów, pojazdów, statków i okrętów, innych rodzajów sprzętu wojskowego i cywilnego, pojazdów kosmicznych oraz figurek historycznych.

W bieżącym roku upływa dwusetna rocznica marszu wojsk napoleońskich na Moskwę, setna rocznica zatonięcia HMS „Titanic” oraz siedemdziesiąte rocznice kluczowych dla wyników II Wojny Światowej operacji: Bitwy Stalingradzkiej, bitwy o Midway, walk o Guadalcanal, próbnego desantu pod Dieppe (Operacja Jubilee), inwazji aliantów w Afryce Północnej (Operacja Torch) oraz bitwy pod El Alamein. W tym roku mija także trzydziesta rocznica wojny o Falklandy. Z tego względu prosimy szczególnie o zgłoszenie na Wystawę modeli związanych z tymi rocznicami. W 2013 r. upływa także sześćdziesiąta rocznica zakończenia wojny w Korei i chcielibyśmy na wystawie zaprezentować modele sprzętu wojskowego związanego również z tą rocznicą. Oczywiście przyjmujemy także modele nie związane z tymi rocznicami.

Prezentowane modele, podzielone na chronologiczno - terytorialne grupy tematyczna, chcemy uzupełnić bogatą informacją tekstową i ilustracyjną. Zwracamy się więc z propozycją wzięcia udziału w pracach przy organizacji Wystawy oraz prośbą o przedstawienie propozycji w tym zakresie. Pierwsze spotkanie dotyczące organizacji Wystawy odbędzie się w Muzeum Techniki w ostatnią sobotę września (22.09.2012 r.) br. o godzinie 17:00. Prosimy o listowne lub elektroniczne złożenie deklaracji udziału w pracach oraz przedstawienie swoich propozycji. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pracach zespołu organizacyjnego Wystawy. Jeżeli jest to niemożliwe prosimy bardzo o wzięcie udziału tegorocznym Przeglądzie i przesłanie wykazu prezentowanych modeli w najbliższym terminie.

Otwarcie Wystawy nastąpi 8 grudnia 2012 r. tradycyjnie o godzinie 12:00. Przyjmowanie modeli na wystawę odbywać się będzie w Muzeum Techniki od soboty 1 grudnia do czwartku 6 grudnia 2012 r. w godzinach od 10:00 do 16:00.
Korespondencję w sprawie propozycji współpracy oraz zgłoszenia modeli prosimy kierować na adres:
Muzeum Techniki Klub Miłośników Modelarstwa Redukcyjnego „Pancelot”
Pałac Kultury i Nauki 00 901 Warszawa

lub adres E mailowy:
krzysztof.onisk92@gmail.com
z kopią na adresy:
krzysztof.wagner@neostrada.pl
krzyshobby@o2.pl


Możliwy jest również kontakt telefoniczny z pełnomocnikiem ds. organizacji wystawy Krzysztofem Oniśk (tel. mobilny 783 787 500) lub Krzysztofem Cieślakiem (tel. mobilny 506 999 995) i Krzysztofem Wagnerem (tel. mobilny 601 354 167)

Warszawa, dnia 18 lipca 2012 r.

Dyrektor Muzeum Techniki
Jerzy Jasiuk

Prezes KMMR Pancelot
Krzysztof Cieślak




Jak napisane powyżej, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wystawie, a jeżeli ktoś ma możliwość to i we wzięciu udziału w organizowaniu wystawy.

Kontakt ze mną i Prezesem Wagnerem oraz Prezesem Cieślakiem podany powyżej - tam proszę kierować swoje pytania, wątpliwości etc.

Pozdrawiam
Krzysztof Oniśk
Avatar użytkownika
Krzysiek Oniśk
 
Posty: 165
Dołączył(a): sobota, 6 listopada 2010, 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: XXVII Ogólnopolski Przegląd Modelarstwa Redukcyjnego (W-Wa)

Postprzez Krzysiek Oniśk » czwartek, 21 marca 2013, 15:49

Witam wszystkich!
Pragnę poinformować, iż wystawa powoli dobiega końca - trwać będzie do 7.04 br.
Likwidacja wystawy odbywać się będzie w dniach 8-14 kwietnia w godzinach 10-16. Prosimy o odbiór swoich modeli.

Po zakończeniu pojawi się notka podsumowująca + zdjęcia.
Avatar użytkownika
Krzysiek Oniśk
 
Posty: 165
Dołączył(a): sobota, 6 listopada 2010, 22:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości