Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez peter » czwartek, 5 marca 2009, 17:36

Witam :)
Jestem nowy na forum więc powiem coś o sobie.
Imię Piotrek, wiek 17 lat a zainteresowania to głównie teraźniejsze pojazdy w 1:35(z małymi odskoczniami). Niektórzy mogą mnie znać z forum modelwork.pl gdzie występuję pod tym samym nickiem :mrgreen: Modeluję od jakiś 3 lat.
Co do modelu to jest to model prosto z pudła a jedyne dodatki i ulepszenia są wykonane własnoręcznie :) Malowany pędzlem, akrylami Agama i Pactra. Figurka była przeróbką z zestawu "Delta Force, Somalia 1993" Dragona. Warsztat mozna znaleźć na ww. forum.
Pora na zdjęcia (Zdaję sobie sprawę z tego że plecaki się świecą a figurki już nie ma :lol: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze mile widziane, mam zamiar go wystawić na konkursie w Świdniku (debiut no ale zawsze musi być ten pierwszy raz :P) więc błędy które widzicie postaram sie poprawić :)

Dodano 6 marca, godz. 13:42
Rozumiem że jestem nowy a to nie jest, tak modny, żaden pojazd III Rzeszy ale prosiłbym o jakiś komentarz :roll: Temat widziało 100 użytkowników i żaden nic nie powiedział :(
peter
 

Reklama

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez rampo klops » piątek, 6 marca 2009, 18:31

Mnie się bardzo podoba , podstawka realistycznie wygląda . Jeśli chodzi o rzeczy które lekko bym poprawił to trochę ubrudzić figurkę i poprawił napis na tej blokadzie , ale to są minimalne rzeczy :D
Jeszcze takie pytanie , co to są za kartki ?
Pozdrawiam , Dominik
rampo klops
 

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez peter » sobota, 7 marca 2009, 15:30

Dzięki za komentarz :)
Wspominałem że figurkę usunąłem bo potrafię zrobić ja lepiej więc nie przedstawiała sobą co miała przedstawiać :)
Co do kartek to ktoś w relacji z budowy tego modelu na innym forum rzucił pomysł żeby zapełnić te puste miejsce jakimis resztkami po przeszukaniu np. samochodu, nie miałem nic pod ręką więc wyszło jakieś tajemnicze pismo porwane i walające się koło wozu, na okładce jest rysunek w kolorze Jihadu więc wiadomo dlaczego wyladowało na ziemi :P
Jeszcze raz dzięki za opinie :)
peter
 

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez Stroju » środa, 22 kwietnia 2009, 17:04

No jeszcze mocno spóźniony komentarz ode mnie:

Bardzo fajne kurzenie, choć przydałby się jakiś mocny wash (ale to mój gust), koła świetnie zabrudzone.
Ale największy plus to podstawka z realistycznym, zapiaszczonym asfaltem. :)

i co zadowolony? :P
Avatar użytkownika
Stroju
 
Posty: 526
Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2009, 10:10

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez peter » niedziela, 10 maja 2009, 14:52

Kilka rzeczy pozmieniałem i poprawiłem, nowe zdjęcia także wyglądają lepiej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
peter
 

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez Artek » niedziela, 10 maja 2009, 21:50

Ten pojazd wprost się prosi i mówi "Zrób mi wash!!" A błyszczące plecaki też nie wyglądają najlepiej. I ogólnie jakiś on mdły taki. Może lekkie otarcia by się przydały.... Wcięło też linkę wyciągarki (Trumpek nie daje? ja mam w AFV) Kanistry w dokładnie tym samym odcieniu co pojazd.... Podstawka wygląda w miarę sympatycznie. Dobrze, że wyeliminowałeś figurkę.

Artek
MODEL-HIT>>> Twój nowy sklep modelarski
Avatar użytkownika
Artek
 
Posty: 319
Dołączył(a): wtorek, 5 lutego 2008, 23:38
Lokalizacja: CK miasto Oświęcim

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez peter » poniedziałek, 11 maja 2009, 10:25

Poza tym co wymieniłeś brak mu także powierzchni antypoślizgowej :) Przy następnym się poprawię a tego już nie będę ruszał. Trumpeter zapomniał o lince i wielu innych detalach, polecam kupić blachy.
peter
 

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez Artek » poniedziałek, 11 maja 2009, 11:23

Polecam kupić AFV. Ja w swoim zrobiłem powierzchnie antypoślizgowe. Surfacer 500 z aero nierozcieńczony i nawet ładnie wychodzi.
MODEL-HIT>>> Twój nowy sklep modelarski
Avatar użytkownika
Artek
 
Posty: 319
Dołączył(a): wtorek, 5 lutego 2008, 23:38
Lokalizacja: CK miasto Oświęcim

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez peter » poniedziałek, 11 maja 2009, 16:42

Kiedy robiłem tego Strykera nie miałem jeszcze aero i tą był chyba główny powód małych zmian i efektów.
PS W czasie świdnickiego konkursu zdobyłem tym modelem 1 miejsce w Pojazdach Bojowych juniorów więc w realu wygląda lepiej :) Dużo daje mu podstawka bo odciąga uwagę od szczegółów pojazdu.
peter
 

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez bartek piękoś » sobota, 16 maja 2009, 21:26

Fajny! Poza tym miło obejrzeć coś nie-niemieckiego ;o)
..."a gdzie będziesz trzymał ten embrion, w pudełku?!"...
Avatar użytkownika
bartek piękoś
 
Posty: 800
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2008, 20:20
Lokalizacja: Radom

Re: Stryker m1126 - Trumpeter - 1:35

Postprzez jaxiu » poniedziałek, 19 maja 2014, 15:18

Bardzo ładny, jak tylko skończę STUG IV na warsztat wjeżdża właśnie ten STRYKER
Avatar użytkownika
jaxiu
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 21 lutego 2014, 14:38


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości