F-16A HASEGAWA 1/48 THUNDERBIRDS

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F-16A HASEGAWA 1/48 THUNDERBIRDS

Postprzez Sudus » czwartek, 31 lipca 2014, 16:26

Witam kolegów !
Przedstawiam mój "wymęczony"model F-16 z cyklu Thunderbird`s. Model zrobiony prosto z pudła. Walczyłem z nim prawie rok.Przez kilka miesięcy leżał w pudle bo nie potrafiłem okiełzac kalkomanii z wizerunkiem "ptaka". Niestety popękały mi i się pokruszyły i na tyle mnie to zniechęciło że model wrzuciłem do kartonu ( przy okazji się przeprowadzałem ) ale nie dawało mi to spokoju a głowe mi zaprzątała myśl jak to zrobic aby było dobrze. Więc wpadłem na pomysł i zamaskowałem ogólne zarysy ptaszka :) i wziąłem się za malowanie. A kontury powycinałem z kalkomanii ( na ten cel kupiłem ze dwa modele F-16 Thubderbirds - taki ze mnie był desperat :D ) no i w końcu wyszło tak jak bym chciał. No może nie do końca ale technikę już mam opracowaną i następne szestastki jakie mam wplanach D i C myślę że będą lepsze.
Model malowałem biała PACTRA a granat i czerwony Vallejo Air.
Jestem świadomy wszystkich błędów i nie dociągnięc które sam widzę :) ale już na prawdę chciałem go skończyc, więc proszę byc wyrozumiały dla desperata ;o)
Pozdrawiam
Piotr

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sudus
 
Posty: 82
Dołączył(a): piątek, 17 lipca 2009, 22:11
Lokalizacja: Poznań

Reklama

Re: F-16A HASEGAWA 1/48 THUNDERBIRDS

Postprzez GUDMUNDUR » czwartek, 31 lipca 2014, 17:13

Bardzo ładny , podoba się :D .
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...

Re: F-16A HASEGAWA 1/48 THUNDERBIRDS

Postprzez gotgold5g » sobota, 2 sierpnia 2014, 08:32

To begin this, apply frequently a person's plasma gun and also a petrol pole pistol with the top level typical
gotgold5g
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 2 sierpnia 2014, 08:28

Re: F-16A HASEGAWA 1/48 THUNDERBIRDS

Postprzez Aleksander » sobota, 2 sierpnia 2014, 14:09

Bardzo ładny model samolotu z nietuzinkowym malowaniem!
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7964
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości