Mariusz Jarzyna ze Szczec napisał(a):Jestem na tym samym etapie ze swoim Fury i nie żebym marudził ale odcień Twojej użytej farby jest jakby "rozwolnieniowy" - może to wina zdjęcia..
Mariusz, powiedzmy to sobie dosadnie - jest sraczkowaty.
Trochę to wina zdjęcia bo H72 jest semi-gloss i ciężko mi się było do zdjęcia ustawić, żeby dobrze oddać to co jest namalowane.
W rzeczywistości tak nie wali po oczach i kolor jest bardziej ziemisty, ale i tak moim zdaniem ta farbka jest średnio udana jako DE. Małe czary będę jeszcze robił.
Mariusz Jarzyna ze Szczec napisał(a):Polecam Ci Gunze C 369 "Dark Earth" niby oryginał zalecany w zestawie do brytoli.
Zastanawiałem się już nad tą opcją.
Mikołaj88 napisał(a):Czarne skrzydło wyszło elegancko! Białe też niczego sobie. Jako fan Spitfajerów czekam na efekt końcowy ;)
Dzięki.